Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальне затемнення посередині екрана в LG 42LA690V, ремонт торцевого підсвічування телевізора.

Закінчення ремонту: 23.10.2019
Замовлення №: 90638
✓ Пристрій, виробник, модель

Витончений телевізор ЛДЖ 42LA690V з підтримкою 3D-технології, функції Smart TV та модуля Wi-Fi. Модель наділена 42-дюймовою матрицею з торцевим LED підсвічуванням. До інших переваг цього телевізора можна віднести підтримку таких сучасних технологій, як MHL та Wi-Di, а також три роз'єми HDMI, що перетворює його на повноцінний домашній розважальний комплекс.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, що доставлений в наш сервісний центр, посередині екрана з'явилося вертикальне затемнення. Такі «симптоми» вказують на те, що, можливо знадобиться ремонт торцевого підсвічування телевізора, де світлодіоди розташовуються знизу, а світло розподіляється по всьому екрану за допомогою спеціальних розсіювачів. Щоб у цьому точно впевнитись та знати, як виконувати ремонт, потрібна діагностика.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах чітко видно, що ліворуч від логотипа LG з'явилося вертикальне затемнення (темна смуга) на зображенні, що дуже заважає перегляду. Після розбирання телевізора з'ясували, що в ньому використовується матриця LC420EUG(PF)(F1) та торцеве підсвічування (див. світлину №3), у роботі якого виникли проблеми. У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшов ліхтар матриці, а також на нижньому підсвічуванні перегоріло кілька світлодіодів, це стало причиною появи темної смуги на зображенні. Виходячи з цього, ремонт торцевого підсвічування телевізора може полягати лише у заміні комплекту торцевого підсвічування, яке не підлягає відновленню, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили та купили новий комплект торцевого підсвічування LC420EUG, а після отримання виконали заміну. Також виконано ремонт ліхтаря матриці. На останній світлині добре видно, що після вищеописаного ремонту торцевого підсвічування телевізора затемнення зникло, зображення відмінної якості. На нову деталь та ремонт загалом замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна комплекту торцевого підсвічування + ремонт ліхтаря матриці обійшлися замовнику 2600 грн.

✓ Причини несправності

Цілком можливо, що причиною виникнення такої несправності стало те, що телевізор досить інтенсивно експлуатувався. При цьому користувач правильно вчинив, що в налаштуваннях меню яскравість та чіткість виставлена на 50% (видно на світлинах №1 та 2), що позитивно впливає на роботу будь-якого підсвічування, у тому числі торцевого Edge LED.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту рекомендовано не залишати увімкненим телевізор, якщо немає планів щодо його перегляду. Також і надалі не збільшувати в налаштуваннях яскравість, що не вплине негативно на якість зображення, однак максимально позитивно впливатиме на роботу торцевого підсвічування.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.