Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальна тонка світла смуга на зображенні в LG 43UK6510, ремонт матриці в телевізорі LG.

Закінчення ремонту: 04.09.2019
Замовлення №: 90241
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор ЛДЖ 43UK6510PLB (LG) з 43" матрицею та роздільною здатністю Ultra HD 4K (3840x2160 пікселів). Модель наділена функцією Smart TV, бездротовим з'єднанням Wi-Fi. У телевізорі застосовані такі технології поліпшення контрастності, як LG Dynamic Colour Enhancer, Local Dimming, LG Ultra Luminance та інші. Телевізор обладнаний сучасними портами та роз'ємами, щоб користувач міг використовувати всі можливості телевізора - 2 HDMI, ARC, Simplink, USB ззаду та збоку, AV, SPDIF та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив з проблемою - на матриці з'явилася вертикальна тонка світла смуга, причому її видно на будь-якому зображенні (див. світлини №1 та 2). За припущенням замовника несправність могла статися після того, як екран протерли досить вологою ганчіркою. Як правило, з такими «симптомами» потрібний ремонт матриці в телевізорі LG, що має бути підтверджено діагностикою. Також дізналися від клієнта, що це перший ремонт, раніше телевізор ще не розкривали.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що на екрані дійсно вертикальна смуга товщиною в один піксель. Вона знаходиться практично посередині матриці. Телемайстер викрутив спеціальні шурупи, зняв задню кришку та виконав первинну діагностику, за допомогою якої точно встановив, що ремонт матриці в телевізорі LG неминучий. Окрім того, несправність досить складна, тому ремонт буде дорогим.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб відновити працездатність матриці довелося замовляти та міняти драйвер на її шлейфі. Для виконання такої складності ремонту довелося використовувати спеціальне обладнання. Після результативного ремонту матриці в РК телевізорі LG, на який видана гарантія, тонка світла смуга повністю зникла (добре видно на світлинах №3 та 4).

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт + нові деталі матриці, які замінили в цій матриці, обійшовся клієнту 3100 грн.

✓ Причини несправності

Коли на матриці будь-якого сучасного телевізора, і LG не виняток, з'являються вертикальні смуги, це свідчення того, що у неї був безпосередній контакт з рідиною (в цьому випадку, водою). Цілком ймовірно вода, якою хотіли помити екран, затекла в середину, що стало причиною виходу з ладу його компонентів. Як результат, ремонт виявився не тільки складним, але дорогим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем надалі, майстер рекомендував поводитись з відремонтованим телевізором, виконуючи всі інструкції виробника, які потрібно ще раз ретельно вивчити. В першу чергу це стосується акуратного та дбайливого поводження з матрицею, а саме, уникати контактів з рідиною, протирати екран від пилу, використовуючи для цих цілей спеціальні засоби.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.