Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальна тонка смуга на екрані в LG 32LF510U, діагностика та ремонт смуги на екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 10.02.2020
Замовлення №: 90760
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий телевізор ЕЛДЖІ 32LF510U зібраний у 2016 році та належить до бюджетного сегмента. Ця модель з частотою розгортки 300 Гц, завдяки чому досягається максимально плавна картинка. До основних функцій та технологій, які використовуються в телевізорі можна віднести функцію енергоощадження, що включає контроль LED підсвітки та регулювання яскравості. Телевізор наділений режимом сну Standby Mode Zero, у нього в наявності роз'єм HDMI. Два стереодинаміки потужністю 6 Ватт із підтримкою технології Virtual Surround відповідають за високу якість звуку. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування (One Remote Control).

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор надійшов із заявленою несправністю - на екрані з'явилася тонка вертикальна смуга, яка постійно на тому самому місці, незалежно від мінливого зображення. У цьому випадку гарантовано знадобиться діагностика та ремонт смуги на екрані телевізора. Коли на прийманні увімкнули телевізор, то побачили, що на зображенні є вертикальна смуга в 1 піксель, тому ремонт неминучий. Від замовника дізналися, що раніше телевізор ще не розбирався та не ремонтувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та особливо на другій світлині добре видно, що зліва на екрані з'явилася тонка вертикальна смуга синього кольору, яка дуже заважає перегляду. Саме тому потрібна діагностика та ремонт смуги на екрані телевізора, для чого його повністю розібрали, що дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується матриця HC320DXN-VSVS1-511X, плата T-Con MT3151A04-1-XC-C. В ході діагностики вдалося встановити, що потрібно замінити драйвер матриці зі шлейфом, відновити який не надається можливим.

✓ Ремонт сервісним центром

Результати діагностики повідомили замовнику, який дав свою згоду на ремонт. Після того, як нам вдалося замовити та купити потрібний для заміни драйвер матриці зі шлейфом виконаний ремонт матриці (див. світлини №3 та 4). Це дозволило позитивно розв'язати проблему, оскільки тепер зображення відмінної якості смуга повністю зникла (відмінно видно на світлині №5). Для виконання діагностики та складного ремонту смуги на екрані телевізора, на який видано гарантію, використовувалося спеціальне обладнання.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт матриці із заміни драйвера зі шлейфом обійшовся замовнику 1600 грн., діагностика виконана безплатно.

✓ Причини несправності

Як показує практика однією з головних та дорогих складових будь-якого сучасного РК телевізора є матриця. Коли з якихось причин на екрані з'являються вертикальні смуги, потрібний складний та дорогий ремонт. У цьому випадку для позитивного розв'язання проблеми знадобилася заміна драйвера матриці зі шлейфом, який не підлягав відновленню.

✓ Рекомендації сервісного центру

Для виконання такої складності ремонту з усунення смуги з екрана телевізора потрібен не лише великий досвід фахівців, які його виконують, але й наявність спеціального діагностичного та ремонтного обладнання. Крім того, цей ремонт не був би можливим без добре налагоджених відносин із постачальниками, у яких були придбані елементи матриці для заміни. Щоб при подальшій експлуатації телевізора не виникло подібних проблем, замовнику рекомендовано уникати будь-яких контактів із матрицею. Протирати пил з екрана правильно, як це наказано компанією-виробником!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.