Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальна напівпрозора смуга в Philips 42PFL4007, ремонт матриці телевізора Philips.

Закінчення ремонту: 30.09.2019
Замовлення №: 90590
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Філіпс 42PFL4007H/12 (Philips) з 42-дюймовою FullHD матрицею зі світлодіодним LED підсвічуванням. Цей телевізор від популярного виробника Philips, який зібраний у Польщі, належить до серії Smart TV Plus, у нього є Wi-Fi модуль, 4 роз'єми HDMI, що перетворює його на повноцінний домашній розважальний комплекс. Керувати телевізором можна за допомогою смартфона, планшета чи клавіатури.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор надійшов з досить складною несправністю, а саме, на екрані лівіше центру на зображенні з'явилася досить широка вертикальна напівпрозора смуга (добре видно на світлинах №1 та 2). З усього видно, що ремонт матриці телевізора Philips неминучий, однак наскільки він виявиться складним можна буде судити після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у нормальному стані, до нас його ще не розкривали, ремонт матриці телевізора Philips або якийсь інший ремонт не виконували. При включенні дійсно на екрані широка смуга трохи лівіше за логотип Philips, яка дуже заважає перегляду. На світлині №3 видно, що лівіше за широку смугу з'явилася ще одна тонка смуга. У ході діагностики телемайстер з'ясував, що з ладу вийшли деякі елементи матриці, які не підлягають ремонту, відповідно потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити нові елементи матриці, які після отриманням були встановлені, замість тих, що вийшли з ладу. Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після ремонту матриці телевізора Philips смуги на зображенні зникли. На нові запчастини та ремонт з їхньої установки, для чого використовувалося спеціальне обладнання, замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Нові замовлені елементи матриці (драйвера) + ремонт по їх заміні обійшлися замовнику 3600 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність, коли на матриці сучасного РК телевізора є смуги, і Philips не виняток, досить поширена. Вона може виникати з кількох причин, які так чи інакше пов'язані з неправильною експлуатацією, а саме, залиттям екрану рідиною, розпиленням на нього занадто великої кількості засобу для чищення і т.д.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі знову не знадобився такий складний та дорогий ремонт, користувачеві рекомендовано уважно вивчити інструкцію з експлуатації, яка додається в даному телевізорі Philips та безперечно її виконувати.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.