Увігнута матриця і зламана рамка в телевізорі Samsung UN32M4500, діагностика несправностей телевізора.

Замовлення №: 
90354
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32-дюймовий рідкокристалічний телевізор Самсунг UN32M4500 з LED підсвічуванням, який зібраний в Китаї і увійшов в лінійку 2017 року, наділений відмінним кутом огляду 178 градусів, в ньому використовується потужний процесор зображення і ТБ-тюнер. Яскравість матриці телевізора 250кд/м2, а статичний контраст становить 4500:1.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив з несправністю - після падіння дуже сильно пошкоджена матриця, на ній багато різних механічних пошкоджень. Крім того, на місці удару увігнутий екран і зламана рамка, зображення взагалі не видно. Даний телевізор замовник надіслав з м. Володимирець (Рівненської області) і попросив, щоб була виконана діагностика несправностей телевізора і визначена ціна, після чого він вирішить, виконувати ремонт чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Нами завжди виконується діагностика несправностей телевізора, більш того, при подальшому ремонті вона безкоштовна. Телевізор дуже сильно пошкоджений, через падіння на матриці великий сяючий напівкруглий скол. Тріщини різної довжини і глибини практично по всьому екрану, деякі з них світяться. Також з'явилися сірі і сині плями, а біля нижньої рамки дві плями білого кольору (див. світлину №1). Тут же видно, як сильно увігнутий екран. На верхній рамці з'явилася тріщина (світлина №5). На етапі первинної діагностики написали в квитанції ціну 3700 грн, але під час детальної діагностики з'ясувалося, що треба міняти повністю LCD модуль, тому замовнику запропонована сума 4000 грн, на що отримали згоду.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В першу чергу нами була замовлена нова ідентична матриця. Після її отримання демонтована розбита, а на її місце встановлено новий LCD модуль в комплекті: РК матриця, колірний фільтр, поляризатор. Виконана підклейка рамки екрану, що тріснула. Завдяки правильно виконаній діагностиці несправностей телевізора, його працездатність повністю відновлена.

✓ Загальна вартість ремонту: 

В даному випадку діагностика була безкоштовною, а вартість матриці в повній комплектації з установкою і підклеюванням її рамки коштували 4000 грн.

✓ Причини несправності: 

Падіння телевізора зі стіни стало головною причиною даної несправності, коли знадобилася заміна нового LCD модуля в комплекті. Оскільки матриця в сучасних телевізорах дуже тонка, відповідно навіть незначний механічний вплив може назавжди вивести її з ладу, не кажучи вже про падіння з висоти.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Рекомендовано врахувати всі нюанси (розміри, вагу, конструкцію телевізора) і зробити для нього надійне кріплення, якщо знову планується його використання на стіні. Замовник повідомлений про те, що на корпусі тріщина, все меню англійською мовою, підключати телевізор через адаптер 220/110В.

діагностика несправностей телевізора Samsung UN32M4500
діагностика несправностей телевізора Samsung UN32M4500
діагностика несправностей телевізора Samsung UN32M4500
діагностика несправностей телевізора Samsung UN32M4500
діагностика несправностей телевізора Samsung UN32M4500

Коментувати