Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Увігнута матриця і зламана рамка в телевізорі Samsung UN32M4500, діагностика несправностей телевізора.

Закінчення ремонту: 22.06.2019
Замовлення №: 90354
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий рідкокристалічний телевізор Самсунг UN32M4500 з LED підсвічуванням, який зібраний в Китаї і увійшов в лінійку 2017 року, наділений відмінним кутом огляду 178 градусів, в ньому використовується потужний процесор зображення і ТБ-тюнер. Яскравість матриці телевізора 250кд/м2, а статичний контраст становить 4500:1.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив з несправністю - після падіння дуже сильно пошкоджена матриця, на ній багато різних механічних пошкоджень. Крім того, на місці удару увігнутий екран і зламана рамка, зображення взагалі не видно. Даний телевізор замовник надіслав з м. Володимирець (Рівненської області) і попросив, щоб була виконана діагностика несправностей телевізора і визначена ціна, після чого він вирішить, виконувати ремонт чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром

Нами завжди виконується діагностика несправностей телевізора, більш того, при подальшому ремонті вона безкоштовна. Телевізор дуже сильно пошкоджений, через падіння на матриці великий сяючий напівкруглий скол. Тріщини різної довжини і глибини практично по всьому екрану, деякі з них світяться. Також з'явилися сірі і сині плями, а біля нижньої рамки дві плями білого кольору (див. світлину №1). Тут же видно, як сильно увігнутий екран. На верхній рамці з'явилася тріщина (світлина №5). На етапі первинної діагностики написали в квитанції ціну 3700 грн, але під час детальної діагностики з'ясувалося, що треба міняти повністю LCD модуль, тому замовнику запропонована сума 4000 грн, на що отримали згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу нами була замовлена нова ідентична матриця. Після її отримання демонтована розбита, а на її місце встановлено новий LCD модуль в комплекті: РК матриця, колірний фільтр, поляризатор. Виконана підклейка рамки екрану, що тріснула. Завдяки правильно виконаній діагностиці несправностей телевізора, його працездатність повністю відновлена.

✓ Загальна вартість ремонту

В даному випадку діагностика була безкоштовною, а вартість матриці в повній комплектації з установкою і підклеюванням її рамки коштували 4000 грн.

✓ Причини несправності

Падіння телевізора зі стіни стало головною причиною даної несправності, коли знадобилася заміна нового LCD модуля в комплекті. Оскільки матриця в сучасних телевізорах дуже тонка, відповідно навіть незначний механічний вплив може назавжди вивести її з ладу, не кажучи вже про падіння з висоти.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендовано врахувати всі нюанси (розміри, вагу, конструкцію телевізора) і зробити для нього надійне кріплення, якщо знову планується його використання на стіні. Замовник повідомлений про те, що на корпусі тріщина, все меню англійською мовою, підключати телевізор через адаптер 220/110В.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.