Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тихий звук і пропадають обидва канали в Nokasonic NK-CD18DVD, послуги з ремонту музичних центрів.

Закінчення ремонту: 12.08.2019
Замовлення №: 90507
✓ Пристрій, виробник, модель

Переносний музичний центр (магнітола) Нокасонік NK-CD18DVD з відтворенням CD, DVD, MP3 та MPEG 4 файлів і цифровим екраном, який розташований на передній панелі. Дана модель вже досить застаріла.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми надаємо послуги з ремонту музичних центрів, тому він прийнятий в роботу через те, що дуже тихий звук, чути тріск та хрип в перемикачі режимів і регуляторі гучності, також пропадає звук в обох каналах. З розповіді замовника це не перша поломка, тому раніше послуги з ремонту музичних центрів надавалися, але в іншому сервісному центрі.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання музичного центру з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата Main Board TZX-8202SD-B, мікросхема EN29LV040A-70PC, а також те, що всередині багато бруду, пилу та тарганів. Перш ніж виконувати послуги з ремонту музичних центрів ми виконали попередню діагностику, з допомогою якої встановили, що з ладу вийшли привід DVD, модуль управління, несправний також стрічно-протяжний механізм. Відповідно ремонт повинен бути спрямований на відновлення даних модулів.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю послуга по ремонту полягала в наступному: виконане відмивання від бруду та окислів регуляторів та перемикачів, зроблена глибока чистка оптики та юстирування приводу DVD, відновлена робота модуля управління, для чого довелося перепаяти деякі деталі, замінений SLED мотор. Після наданих послуг по ремонту музичних центрів він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Дана послуга з відновлення модуля управління, юстирування приводу DVD та чищення обійшлася клієнту в 390 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в музичному центрі був тихий звук та пропадали обидва канали, став вихід з ладу багатьох компонентів, включаючи привід DVD, модуль управління. Також всередині зібралося багато пилу та тарганів. Користувач правильно зробив, що скористався послугами з ремонту музичних центрів, а не робив нічого самостійно.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту замовнику рекомендовано експлуатувати музичний центр в щадному режимі, як можна швидше позбутися від тарганів. В іншому випадку доведеться знову скористатися послугами сервісного центру.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.