Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тріщини та інші механічні пошкодження на матриці в LG 42LB675V, діагностика телевізора ціна.

Закінчення ремонту: 11.06.2019
Замовлення №: 90058
✓ Пристрій, виробник, модель

42" LED 3D телевізор Лджі 42LB675V відрізняється тонким корпусом та інноваційним дизайном CINEMA SCREEN. До переліку можливостей моделі можна віднести: трансляцію каналів аналогового і цифрового ТБ, прийом та відтворення мультимедійного контенту з різних зовнішніх пристроїв, включаючи безпровідовий спосіб, вихід в мережу Інтернет, дзвінки по Skype.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі розбитий екран, також присутні інші механічні дефекти. Замовник попросив,спочатку виконати діагностику телевізора ціна на котру при виконанні подальшого ремонту не враховується. Це пов'язано з тим, що модель телевізора вже застаріла, проте оскільки в ній є 3D режим, то клієнт хотів дізнатися ціну після діагностики телевізора, а потім вирішити чи варто ремонтувати.

✓ Діагностика сервісним центром

При огляді телевізора з'ясували, що через удар постраждала тільки матриця, на якій біля лівої бокової рамки тріщини та різнокольорові стовпці. Внутрішні компоненти повністю в робочому стані, що підтвердила діагностика телевізора, ціна на яку буде безкоштовною. Середина матриці білого кольору, тут чітко видно темні горизонтальні та вертикальні смуги. По обидва боки білої смуги ледве проглядається растр, що складається із смуг (фото №1).

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки правильно виконаній діагностиці цього 3D телевізора, вартість котрої не входила в ціну ремонту, замовник погодився на заміну нової матриці. Нам вдалося замовити нову панель та замінити стару розбиту. Після такого ремонту звук працює, зображення відмінне, телевізор працює справно від пульта дистанційного керування, 3D ефект теж є.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна нової матриці та робота по її установці склала 7000 грн., при цьому діагностика була безкоштовна.

✓ Причини несправності

Такий дорогий ремонт став результатом необережного поводження з телевізором, а саме сильний удар по тонкій та тендітній матриці, яку довелося поміняти. Користувач правильно вчинив, коли звернувся до нашого сервісного центру, де спершу виконується діагностика і вже тоді приймається рішення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано використовувати телевізор правильно! Не стукати по матриці, не протирати мокрою ганчіркою, адже, якщо вона знову вийде з ладу, то ремонт по її заміні може виявитися не рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.