Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тріщини на матриці телевізора Toshiba 40L3453DN, діагностика телевізора Тошиба.

Закінчення ремонту: 09.08.2019
Замовлення №: 90351
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий (101,6 см) LED телевізор Тошиба 40L3453 DN, зібраний в 2014 році в Туреччині та наділений такими функціями, як Smart TV і Wi-Fi. Модель з Direct LED підсвіткою, технологією інтерполяції кадру AMR + (Active Motion & Resolution), яскравістю дисплея 300 cd/m² та часом відгуку 8 мс.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі марки Тошиба розбита матриця, на ній механічні пошкодження. Це сталося під час виконання діагностики та ремонту телемайстром з іншого сервісного центру, коли він міняв стрінги (планки) підсвітки, а коли збирав, ненавмисно пошкодив матрицю. Він звернувся до нас за допомогою та попросив, щоб була виконана діагностика телевізора Тошиба, визначена ціна ремонту по заміні нового екрану. Також він попросив по можливості знизити напругу підсвітки.

✓ Діагностика сервісним центром

В телевізорі від відомого виробника Тошиба сильно пошкоджена права частина матриці, тут з'явилися дві глибокі поперечні тріщини, між якими різнокольорові та білі стовпчики різної довжини та ширини. На решті частини екрану проглядаються тонкі горизонтальні смуги. Виконана нами діагностика телевізора Тошиба показала, що заміна можлива, також визначена її вартість, з якою замовник погодився.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли замовити нову матрицю, що підходить за всіма параметрами, а після її отримання демонтували розбиту та встановили нову. Також  занизили живлення підсвітки світлодіодів. Такий результативний ремонт став можливим, завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора Тошиба. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нової матриці, заниження живлення підсвітки світлодіодів коштували 4800 грн, діагностика виконана безкоштовно.

✓ Причини несправності

Головною причиною виниклої несправності, через яку була потрібна діагностика та ремонт по заміні матриці в телевізорі Тошиба, є те, що під час виконання ремонту підсвітки телемайстер випадково пошкодив екран, який через конструктивні особливості не підлягає відновленню.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як ми виконали діагностику та результативну заміну матриці, телемайстру, який звернувся в наш сервісний центр після того, як виконував заміну стринг в підсвітці і ненавмисно пошкодив матрицю, дані корисні поради та рекомендації. В даному випадку вони стосувалися того, що під час виконання ремонту необхідно максимально акуратно поводитися з матрицею, намагатися, щоб на неї не було ніяких впливів чи перекосів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.