Тремтить та двоїться зображення в LG 49UH850V, ремонт подвійного зображення на екрані телевізора.

Замовлення №: 
90888
✓ Пристрій, виробник, модель: 

ЛДЖ 49UH850V – телевізор преміум-класу з підтримкою технології 3D. Модель наділена 49-дюймовою IPS-панеллю з 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, підтримкою технологій HDR Super та Dolby Vision. Телевізор з функцією Smart TV на базі операційної системи webOS 3.0, у нього є бездротовий модуль Wi-Fi, три роз'єми HDMI, два USB 2.0, один USB 3.0 та інші. За якість звучання несе відповідальність аудіосистема з двох динаміків по 10 Вт кожен та технології об'ємного звучання ULTRA Surround.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У сервісний центр надійшов телевізор із проблемою – через 1 годину часу після включення починають з'являтися смуги та двоїться зображення, тому перегляд взагалі не можливий. Замовник повідомив, що раніше він звертався за допомогою в інший сервісний центр, там сказали, що, ймовірно, проблема в матриці, тому не допомогли. Оскільки ми знаємо, як виконувати ремонт подвійного зображення на екрані телевізора, він прийнятий в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі то зрозуміли, що несправність дійсно досить серйозна, оскільки тремтить, двоїться зображення та з'явилася заставка «Немає сигналу, Перевірте підключення до входу». Ці дефекти чітко видно на 1 та особливо на 3 світлині, де картинка з подвійним контуром. Такі «симптоми» свідчать, що ремонт подвійного зображення на екрані телевізора неминучий. Мало того, він буде складним та дорогим, тому що з ладу вийшли елементи матриці, які не підлягають відновленню, а отже потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Попри те, що несправність виявилася складною, ми змогли поновити працездатність цього телевізора. Для ремонту подвійного зображення на екрані телевізора були замовлені, а згодом замінені елементи матриці, що вийшли з ладу. Це дозволило досягти якісного зображення на екрані - яскравого, чіткого та контрастного, без тремтіння та двоїння, що підтверджує остання світлина. На цей результативний ремонт та нові елементи матриці замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Складні роботи з ремонту екрана, а саме РК матриці та її компонентів коштували замовнику 4000 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною того, що на екрані телевізора з'явилося подвійне зображення, що тремтить, став вихід з ладу матриці, а якщо точніше, деяких її елементів, ремонт яких на компонентному рівні виявився неможливим. Тому їх довелося міняти на нові, що дозволило повністю розв'язувати проблему.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовника повідомлено про те, що після такого складного, але правильно виконаного ремонту цей телевізор працюватиме досить тривалий час, однак поводитися з ним необхідно коректно та вкрай акуратно.

ремонт матриці телевізора LG 49UH850V
ремонт матриці телевізора LG 49UH850V
ремонт матриці телевізора LG 49UH850V
ремонт матриці телевізора LG 49UH850V
ремонт матриці телевізора LG 49UH850V

Коментувати