Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тремтить та двоїться зображення в LG 49UH850V, ремонт подвійного зображення на екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 08.01.2020
Замовлення №: 90888
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛДЖ 49UH850V – телевізор преміум-класу з підтримкою технології 3D. Модель наділена 49-дюймовою IPS-панеллю з 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, підтримкою технологій HDR Super та Dolby Vision. Телевізор з функцією Smart TV на базі операційної системи webOS 3.0, у нього є бездротовий модуль Wi-Fi, три роз'єми HDMI, два USB 2.0, один USB 3.0 та інші. За якість звучання несе відповідальність аудіосистема з двох динаміків по 10 Вт кожен та технології об'ємного звучання ULTRA Surround.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшов телевізор із проблемою – через 1 годину часу після включення починають з'являтися смуги та двоїться зображення, тому перегляд взагалі не можливий. Замовник повідомив, що раніше він звертався за допомогою в інший сервісний центр, там сказали, що, ймовірно, проблема в матриці, тому не допомогли. Оскільки ми знаємо, як виконувати ремонт подвійного зображення на екрані телевізора, він прийнятий в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі то зрозуміли, що несправність дійсно досить серйозна, оскільки тремтить, двоїться зображення та з'явилася заставка «Немає сигналу, Перевірте підключення до входу». Ці дефекти чітко видно на 1 та особливо на 3 світлині, де картинка з подвійним контуром. Такі «симптоми» свідчать, що ремонт подвійного зображення на екрані телевізора неминучий. Мало того, він буде складним та дорогим, тому що з ладу вийшли елементи матриці, які не підлягають відновленню, а отже потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Попри те, що несправність виявилася складною, ми змогли поновити працездатність цього телевізора. Для ремонту подвійного зображення на екрані телевізора були замовлені, а згодом замінені елементи матриці, що вийшли з ладу. Це дозволило досягти якісного зображення на екрані - яскравого, чіткого та контрастного, без тремтіння та двоїння, що підтверджує остання світлина. На цей результативний ремонт та нові елементи матриці замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Складні роботи з ремонту екрана, а саме РК матриці та її компонентів коштували замовнику 4000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що на екрані телевізора з'явилося подвійне зображення, що тремтить, став вихід з ладу матриці, а якщо точніше, деяких її елементів, ремонт яких на компонентному рівні виявився неможливим. Тому їх довелося міняти на нові, що дозволило повністю розв'язувати проблему.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що після такого складного, але правильно виконаного ремонту цей телевізор працюватиме досить тривалий час, однак поводитися з ним необхідно коректно та вкрай акуратно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.