Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Тонка вертикальна смуга на екрані телевізора Sony KD55XF9005, ремонт смуги на екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 18.01.2020
Замовлення №: 90712
✓ Пристрій, виробник, модель

Середньогабаритний «розумний» телевізор Соні KD-55XF9005, що увійшов до лінійки 2019 року, працює під управлінням операційної системи Android 8 Oreo, завдяки чому гарантується розширений спектр актуальних можливостей користувача. Модель з 55-дюймовим LCD екраном з LED-підсвіткою, підтримкою HDR та високою роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів. У телевізора 4 роз'єми HDMI, 2 USB 2.0, 1 USB 3.0 та інші. Висока якість звучання досягається наявністю двох динаміків, загальною потужністю 20 Вт та технології об'ємного звучання Dolby Digital Puls.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, який принесли до майстерні, на екрані з'явилася тонка смуга, яка дуже заважає перегляду. У користувача немає припущень, через що виникла така несправність. Також від нього дізналися, що це перша поломка, тому раніше він по допомогу не звертався, телевізор не розкривався, він із заводськими пломбами. Оскільки ми завжди беремося за ремонт смуги на екрані телевізора, його прийнято в роботу. При цьому, наскільки він виявиться складним, можна буде судити тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор увімкнули вже безпосередньо в сервісному центрі, з'ясувалося, що зліва на екрані видно одну світлу вертикальну тонку смугу (добре видно на перших трьох світлинах). Телевізор повністю розібрали, провели діагностику та встановили, що такий ремонт смуги на екрані телевізора буде не тільки складним, але досить дорогим, оскільки потрібна заміна драйвера матриці, який не підлягає відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром

Після узгодження всіх нюансів із замовником, для виконання ремонту смуги на екрані телевізора потрібно було замовити та купити драйвер матриці, що вийшов з ладу. Після його отримання виконано його заміну, після чого смуга на екрані зникла, зображення відмінної якості, що підтверджує остання світлина. На цей ремонт, який виконувався з використанням спеціального обладнання, видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни в телевізорі драйвера матриці, що вийшов з ладу, обійшовся клієнту 5200 грн.

✓ Причини несправності

В цьому конкретному випадку для ремонту смуги на екрані телевізора були всі підстави, тому що в матриці, яка по суті одна з головних складових будь-якого сучасного телевізора, була потрібна заміна драйвера, який, як показує практика, відновленню не підлягає.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного усунення смуги на матриці телевізора замовника повідомлено про те, що процедура такого дорогого ремонту вимагає не тільки великого досвіду телемайстрів, але також наявність спеціального обладнання, а головне, налагоджених відносин з постачальниками для придбання елементів матриці, які підлягають заміні. Щоб надалі уникнути подібного ремонту, намагайтеся уникати будь-яких контактів з матрицею. При необхідності позбутися пилу, робити це правильно, як зазначено в інструкції з експлуатації.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.