Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран, зображення ледве видно в телевізорі LG 32LN541U, відремонтувати підсвітку телевізора.

Закінчення ремонту: 02.09.2019
Замовлення №: 90561
✓ Пристрій, виробник, модель

Бюджетний телевізор ЛДЖІ 32LN541U модельного ряду 2013 року з LED підсвіткою, оснащений 32" екраном з широким кутом огляду. З ключових технологій, впроваджених в модель, варто відзначити TruMotion, за допомогою якої створюється максимально природне та насичене зображення, Triple XD Engine, за допомогою якої оптимізується передача кольору, а також функцію Smart Energy Saving, яка дозволяє поліпшити якість картинки, а також істотно економити електроенергію.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі темний екран, зображення ледве видно, якщо на нього спрямувати яскравий промінь світла, картинку можна розглянути. Імовірно необхідно відремонтувати підсвітку телевізора, оскільки на це вказують усі «симптоми». Зі слів замовника дізналися, що пристрій було придбано у 2015 році та до цього часу все працювало дуже добре, тому для виконання ремонту не було приводу.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб правильно визначити несправність та відремонтувати підсвітку телевізора необхідна діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується матриця LC320DUE (SF) (R1), а підсвітка складається з трьох стринг, на кожній з яких по 6 світлодіодів. Як виявилося, з ладу вийшов ліхтар матриці LC320DUE, на одній планці всі згорілі або догоряють світлодіоди, на двох інших становище не краще, тому відремонтувати їх практично не можливо.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб усунути цю несправність та відремонтувати підсвітку телевізора, ми замовили та купили ліхтар матриці LC320DUE з планками підсвітки V13 Rev 0.01 B2-type 6916L-1437A та виконали заміну (дивитися світлину №3). Такий ремонт дозволив повністю розв'язати проблему, зображення на екрані телевізора з'явилося, воно відмінної якості (видно на останній світлині). На відремонтований телевізор та деталі, які замінили, замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по заміні нового ліхтаря матриці з планками підсвітки обійшовся клієнту 2100 грн.

✓ Причини несправності

Варіантів несправності підсвітки телевізора всього дві - це або згоріла якась лінійка світлодіодів, які на ній підключені послідовно, тому, якщо відбувається обрив одного зі світлодіодів, з ладу виходить вся LED підсвітка. Або ж, неполадки з драйвером контролю підсвітки, іншими словами, коли на світлодіоди не надходить напруга, тому вони й не горять. У нашому випадку, з ладу вийшов ліхтар матриці з планками підсвітки, відремонтувати які виявилося не раціонально.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібного складного та дорогого ремонту надалі, замовнику рекомендовано зайти в налаштування та трохи знизити показник яскравості. Такі дії жодним чином не позначаться на якості зображення, однак позитивно вплинуть на тривалу роботу світлодіодів, відремонтувати які не так просто.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.