Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран, відсутня підсвітка телевізора Saturn TV LED42NF, ремонт підсвітки телевізора Saturn.

Закінчення ремонту: 04.03.2020
Замовлення №: 00035
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий широкоекранний телевізор Сатурн LED42NF (Saturn) з торцевою LED підсвіткою належить до бюджетного сегмента. Він підтримує аналоговий PAL/SECAM, цифровий DVB-T2/C стандарти телебачення, у нього є вбудований USB плеєр, здатний відтворювати із зовнішніх носіїв відео файли, фото, а також музику. Два стереодинаміки із загальною вихідною потужністю 10 Вт відповідають за високу якість звучання. До інших позитивних якостей моделі можна віднести наявність 3 портів HDMI, телетексту на 1000 сторінок та таймер відключення.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор надійшов із заявленою несправністю - екран темного кольору, зображення не видно. Зі слів замовника дізналися, що ще недавно знизу ліворуч частина підсвітки працювала, але блимала, тепер зникла взагалі. Разом із телевізором, упакованим у коробку, клієнт приніс підставку із кріпленнями, які він самостійно зняв. Він також розповів, що експлуатується телевізор практично цілий день. Всі «симптоми» вказують на те, що буде потрібним ремонт підсвітки телевізора Saturn.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що через перегрівання підсвітки тріснув світловод (добре видно на світлинах №2 та 3), потрібна заміна планок підсвітки, які вийшли з ладу та відновленню не підлягають. Завдяки великому досвіду роботи ми знаємо, як виконувати ремонт підсвітки телевізора Saturn з такою несправністю.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту підсвітки телевізора Saturn було виконано заміну комплекту LED підсвітки TC416-F2404, який замовили та купили у перевірених постачальників (див. світлину №4). Такі дії дозволили розв'язати проблему, оскільки після заміни планок зі світлодіодами зображення на екрані з'явилося. Через те, що стався перегрів підсвітки, тріснув світловод, це трохи помітно на білому тлі посередині внизу екрана (світлини №1 та 5). На цей ремонт + новий комплект планок замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт підсвітки телевізора із заміни нового комплекту планок + налаштування коштував клієнту 2400 грн.

✓ Причини несправності

Несправність викликана тим (екран був темного кольору, зображення не видно), що з ладу вийшли торцеві планки зі світлодіодами, які не підлягали ремонту, тому потрібна була їхня заміна. Через перегрівання підсвітки тріснув світловод, що негативно позначилося на якості зображення, оскільки цей дефект проглядається на білому тлі внизу матриці, практично над логотипом Saturn.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано експлуатувати телевізор не так інтенсивно, з урахуванням того, що в ньому вже тріснутий світловод та замінені планки підсвітки, яким властиво виходити з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.