Темний екран та не видно зображення в телевізорі Samsung UE40H5500, ремонт планки матриці ТБ.

Замовлення №: 
90880
✓ Пристрій, виробник, модель: 

40-дюймовий РК LED телевізор Самсунг UE40H5500 належить до лінійки «розумних» ТБ (зібраний у 2014 році), у нього Full HD роздільна здатність 1920×1080 пікселів. Матриця, що використовується в цій моделі, має чудові технічні характеристики, що в поєднанні з такими технологіями, як Wide Color Enhancer Plus, Clear Motion Rate і Digital Clean View гарантує комфортний перегляд контенту. Телевізор із функцією Smart TV (Samsung Smart TV), бездротовим модулем Wi-Fi, а також широким асортиментом портів та роз'ємів, включаючи HDMI. Два вбудовані динаміки по 10 Вт кожен + технологія об'ємного звучання Dolby MS10 забезпечують відмінну якість звучання. До додаткових функцій можна віднести: Skype, Social TV, веб-браузер, таймер сну, ConnectShare.

✓ Заявлена несправність замовником: 

До нашого сервісного центру надійшов телевізор із заявленою несправністю - темний екран, зображення взагалі не видно. Судячи з озвучених замовником «симптомів», найшвидше буде потрібно ремонт планки матриці ТБ, про що не можна однозначно стверджувати без попередньої діагностики. Від нього також дізналися, що за 6 років експлуатації несправність виникла вперше, тому раніше телевізор не розкривався та його ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після розбирання ТБ з'ясували (видно на світлині №2), що в ньому використовуються блок живлення BN44-00703A, материнська плата BN41-02156A, матриця CY-GH040BGLV2V, шлейфи BN96-31530Y, BN96-3072. В ході виконаної діагностики точно встановили, що проблема безпосередньо пов'язана з виходом з ладу матриці. Мало того, ремонт планки матриці ТБ та ремонт плати T-con BN41-02111A можливий на компонентному рівні, що і було зроблено.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Як зазначалося вище, виконався відновлювальний ремонт планки РК матриці цього ТБ (CY-GH040BGLV2V), заміною її компонентів. Також замовили та купили нову плату T-con BN41-02111A, яку після отримання замінили замість тієї, що вийшла з ладу (етапи ремонту видно на світлинах №4 та 5). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після ремонту зображення на екрані з'явилося (див. світлину №1), воно гарної якості. На ремонт + нову планку матриці та плату T-con замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт матриці, що полягав у відновленні планки матриці та заміні плати T-con обійшовся замовнику 2300 грн.

✓ Причини несправності: 

У цьому випадку несправність у ТБ виявилася досить складною. Зображення на екрані зникло через те, що з ладу вийшла матриця (потрібно було відновлення плати зі шлейфами). Мало того, заміні підлягала плата T-con, що відповідає за перетворення сигналів, що надходять із Main Board на матрицю.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовник правильно вчинив, що при виникненні несправності негайно звернувся по допомогу. Це дозволило максимально якісно виконати ремонт, після якого цей сучасний телевізор зможе пропрацювати досить тривалий термін, якщо поводитися з ним коректно.

ремонт матриці ТБ Samsung UE40H5500
ремонт матриці ТБ Samsung UE40H5500
ремонт матриці ТБ Samsung UE40H5500
ремонт матриці ТБ Samsung UE40H5500
ремонт матриці ТБ Samsung UE40H5500

Коментувати