Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран та не видно зображення в телевізорі Samsung UE40H5500, ремонт планки матриці ТБ.

Закінчення ремонту: 18.02.2020
Замовлення №: 90880
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий РК LED телевізор Самсунг UE40H5500 належить до лінійки «розумних» ТБ (зібраний у 2014 році), у нього Full HD роздільна здатність 1920×1080 пікселів. Матриця, що використовується в цій моделі, має чудові технічні характеристики, що в поєднанні з такими технологіями, як Wide Color Enhancer Plus, Clear Motion Rate і Digital Clean View гарантує комфортний перегляд контенту. Телевізор із функцією Smart TV (Samsung Smart TV), бездротовим модулем Wi-Fi, а також широким асортиментом портів та роз'ємів, включаючи HDMI. Два вбудовані динаміки по 10 Вт кожен + технологія об'ємного звучання Dolby MS10 забезпечують відмінну якість звучання. До додаткових функцій можна віднести: Skype, Social TV, веб-браузер, таймер сну, ConnectShare.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашого сервісного центру надійшов телевізор із заявленою несправністю - темний екран, зображення взагалі не видно. Судячи з озвучених замовником «симптомів», найшвидше буде потрібно ремонт планки матриці ТБ, про що не можна однозначно стверджувати без попередньої діагностики. Від нього також дізналися, що за 6 років експлуатації несправність виникла вперше, тому раніше телевізор не розкривався та його ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання ТБ з'ясували (видно на світлині №2), що в ньому використовуються блок живлення BN44-00703A, материнська плата BN41-02156A, матриця CY-GH040BGLV2V, шлейфи BN96-31530Y, BN96-3072. В ході виконаної діагностики точно встановили, що проблема безпосередньо пов'язана з виходом з ладу матриці. Мало того, ремонт планки матриці ТБ та ремонт плати T-con BN41-02111A можливий на компонентному рівні, що і було зроблено.

✓ Ремонт сервісним центром

Як зазначалося вище, виконався відновлювальний ремонт планки РК матриці цього ТБ (CY-GH040BGLV2V), заміною її компонентів. Також замовили та купили нову плату T-con BN41-02111A, яку після отримання замінили замість тієї, що вийшла з ладу (етапи ремонту видно на світлинах №4 та 5). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після ремонту зображення на екрані з'явилося (див. світлину №1), воно гарної якості. На ремонт + нову планку матриці та плату T-con замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт матриці, що полягав у відновленні планки матриці та заміні плати T-con обійшовся замовнику 2300 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку несправність у ТБ виявилася досить складною. Зображення на екрані зникло через те, що з ладу вийшла матриця (потрібно було відновлення плати зі шлейфами). Мало того, заміні підлягала плата T-con, що відповідає за перетворення сигналів, що надходять із Main Board на матрицю.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник правильно вчинив, що при виникненні несправності негайно звернувся по допомогу. Це дозволило максимально якісно виконати ремонт, після якого цей сучасний телевізор зможе пропрацювати досить тривалий термін, якщо поводитися з ним коректно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.