Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран, силуетів немає, звук чути в LG 49UH610V, ремонт телевізорів, якщо немає зображення.

Закінчення ремонту: 20.01.2020
Замовлення №: 90863
✓ Пристрій, виробник, модель

49-дюймовий телевізор ЛЖ 49UH610V виробництва південно-корейського бренду, наділений найвищою 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та IPS-матрицею. До особливостей моделі можна віднести наявність функції Smart TV на базі webOS 3.0 та бездротового модуля Wi-Fi. У комплект постачання входить багатофункціональний пульт дистанційного керування Magic Remote, що не виключає керування телевізором за допомогою мишки, клавіатури або iOS/Android смартфона. Телевізор з гарним набором роз'ємів, до яких входять 3 HDMI, USB 2.0 та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

В телевізорі темний екран, немає зображення та підсвітки, силуети не проглядаються, при цьому звук є. Ми знаємо, як виконувати ремонт телевізорів, якщо немає зображення, тож прийняли його в роботу. Від користувача дізналися, що з моменту придбання це перша несправність, тому телевізор ще не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

В першу чергу телевізор повністю розібрали, це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується блок живлення E247691 PCB:EAX66923201(1.4) з трансформатором 16S-LM13, материнська плата EAX66943504(1.0) з тюнером EBL61741501, TDJN-G301D. Перш ніж виконувати ремонт телевізорів, якщо немає зображення, було проведено діагностику, яка показала, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу одночасно вийшло два модулі - блок живлення (див. світлину №3) та плата T-con (див. світлину №4 ), однак їх ремонт можливий на компонентному рівні, що суттєво вплине на кінцеву його вартість.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: на платі живлення перепаяні деякі деталі, включаючи конденсатори, діоди, резистори, виконано перепайку ІМС блоку живлення. Також відновлено працездатність плати T-con з перепаюванням деталей, що вийшли з ладу. Після цього ремонту телевізорів, якщо немає зображення, який виконувався з використанням спеціального обладнання (використовували інфрачервону паяльну станцію), зображення на екрані з'явилося. При цьому на останній світлині видно, що після появи зображення на екрані є тонка вертикальна смужка (це дефект матриці).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт блоку живлення та плати T-con з заміною деталей, перепаюванням ІМС БЖ обійшлися клієнту 2000 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку для виникнення такої несправності, коли на екрані немає зображення, були всі передумови, оскільки з ладу вийшли такі основні модулі телевізора, як блок живлення та плата T-con. Саме плата T-con є перетворювачем сигналів, що надходять з материнської плати в сигнали, які здатна розпізнавати матриця. Так у сучасному телевізорі формується зображення, тому якщо вона виходить з ладу, на екрані немає зображення чи воно є, але зі спотвореннями.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, щоб позбутися вертикальної тонкої смуги на зображенні, доведеться виконувати ще один ремонт, при цьому наскільки він виявиться складним та дорогим, можна буде судити тільки після проведеної діагностики. Якщо виникне така необхідність, він може звернутися до нашого сервісного центру і ми вирішимо цю проблему.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.