Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран, немає зображення в Samsung UE40KU6000, ремонт матриці телевізора, коли немає зображення.

Закінчення ремонту: 06.02.2020
Замовлення №: 90824
✓ Пристрій, виробник, модель

Samsung UE40KU6000U – це LCD телевізор, зібраний у грудні 2016 року з підтримкою Smart TV та наявністю LED підсвітки. Модель з екраном діагоналлю 40 дюймів, 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та частотою розгортки 1300 PQI. У телевізорі використовуються технології покращення передачі зображення, такі як, Ultra Clean View, що аналізує якість вихідного відеосигналу, а також фільтрує та зменшує рівень шумів. Завдяки технології UHD Dimming покращується чіткість, контрастність та кольоропередавання зображення. Користувач має можливість швидкого доступу до улюбленого контенту за допомогою сервісу Smart Hub. За високу якість звучання несуть відповідальність два динаміки потужністю 10 Ватт.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що поступив у сервісну майстерню із заявленою несправністю - темний екран, зображення взагалі не видно. З розповіді замовника стало зрозуміло, що проблема виявилася раптово, спочатку картинка була, потім вона зникла та весь екран став темним. Він нічого самостійно не вживаючи, одразу звернувся по допомогу. Оскільки телевізор пропрацював не повні 4 роки, до цього жодних проблем не виникало, тому ремонт виконується вперше. Імовірно, з такою несправністю буде потрібно ремонт матриці телевізора, коли немає зображення, що має бути підтверджено виконаною діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт матриці телевізора, коли немає зображення, його повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовуються такі модулі як плата Main board BN41-02528 з тюнером DT0524EH6A BN40-00323A, плата T-con E88441 94V-0 , шлейф матриці BN96-39823C, блок живлення BN94-10711A При цьому в ході виконаної діагностики з'ясували, що проблема в матриці CY-GK040HGLV4V, а саме несправні планки LVDS, тому всі припущення, що для ремонту матриці телевізора, коли зображення немає підстави, повністю підтвердилися.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: виконано відновлення планок LVDS матриці, перепаяні SMD елементи (видно на світлинах №3, 4 та 5). Після такого ремонту матриці телевізора, коли немає зображення, воно з'явилося та гарної якості. На світлині №1 видно, що зображення на екрані телевізора без будь-яких дефектів, воно яскраве та чітке. На цей результативний ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт у телевізорі планок матриці LVDS з заміною SMD елементів коштував замовнику 2000 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення такої несправності, коли на екрані телевізора повністю зникло зображення, стало те, що вийшли з ладу планки матриці LVDS. Оскільки ремонт виконано на компонентному рівні, тому їх заміна не знадобилася, що позитивно позначилося на кінцевій вартості.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що з його боку було прийнято правильне рішення негайно звернутися за допомогою до фахівців, коли виникла несправність. Це дозволило швидко та якісно розв'язати проблему. Після правильно виконаного ремонту та при подальшій правильній експлуатації з боку користувача цей телевізор зможе порадувати бездоганною роботою ще досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.