Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран, немає підсвітки у телевізорі LG 32LN540V, знадобився ремонт підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 19.12.2019
Замовлення №: 90829
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор ЕЛДЖІ 32LN540V, зібраний у 2013 році, наділений 32-дюймовою матрицею з LED підсвіткою. Модель із широкими кутами огляду 178° та частотою розгортки 100 Гц. До переваг цього телевізора можна віднести якісну аудіосистему із загальною потужністю 20 Вт та підтримкою таких технологій, як Virtual Surround Plus та Clear Voice II. Телевізор має мережевий інтерфейс Ethernet (RJ-45), роз'єм HDMI, а також порт USB 2.0.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі немає підсвітки, а це означає, що екран темного кольору зображення взагалі не проглядається. Замовник розповів, що перш ніж знадобився ремонт підсвітки телевізора, він використовувався дуже інтенсивно. Телевізор був включеним практично цілий день, вдень діти дивилися мультики, увечері дорослі переглядали новини та серіали, причому на максимальній яскравості. Він припускає, що саме цей фактор спричинив виникнення несправності.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується підсвітка, що складається з трьох стрінг, на кожній з якої по 7 світлодіодів. У цьому випадку знадобився ремонт підсвітки телевізора з тієї причини, що з ладу вийшов ліхтар матриці, на кожній із трьох планок перегоріло по одному світлодіоду. Крім того, як виявилося, знадобилася реставрація всієї підсвітки, оскільки погано закріплені планки (найшвидше заводський брак).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано відновлення ліхтаря матриці, перепаяно по одному світлодіоду на всіх трьох планках (LED 3v) та обмеження струму живлення світлодіодів. Також відреставрована вся підсвітка, для чого використовувалася теплопровідна стрічка - термоскотч синього кольору, що добре видно на третій світлині. На світлинах №4 та 5 підсвітка вже після ремонту, планки надійно прикріплені. Після того, як телевізор зібрали та ввімкнули, зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості, підсвітка максимально рівномірна по всьому периметру. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна реставрації підсвітка, заміни по одному світлодіоду на трьох планках, обмеження струму живлення світлодіодів – 1550 грн.

✓ Причини несправності

Причин, через які знадобився ремонт LED підсвітки у телевізорі кілька. По-перше, на кожній з трьох стринг перегоріло по одному світлодіоду. По-друге, планки були погано прикріплені, тому знадобилася їхня реставрація. По-третє, струми живлення світлодіодів виявилися надто високими. Все це разом негативно впливало на якість підсвітки та роботу телевізора загалом.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб знову не знадобився ремонт підсвітки телевізора, замовнику рекомендовано експлуатувати його не так інтенсивно, протягом дня на якийсь час телевізор вимикати. Також він повідомлений про те, що для збереження працездатності світлодіодів у справному стані, зменшити в налаштуваннях яскравість, що аж ніяк не вплине на якість зображення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.