Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран і немає зображення в LG 42LN570V, ремонт матриці телевізора за відсутності зображення.

Закінчення ремонту: 15.11.2019
Замовлення №: 90751
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор ЛЖ 42LN570V має FullHD екран, створений на базі IPS-матриці. Модель підтримує функцію Smart TV, в ній використовується сучасна мережна технологія DLNA, а також повний набір мультимедійних інтерфейсів, таких як HDMI, USB, SCART та інші. До інших переваг телевізора можна віднести наявність функції Wi-Fi Ready, інтегрованого веб-браузера, а також програмне забезпечення Skype. Для легкого виходу в мережу Інтернет та можливості виконання відеодзвінків є можливість додаткового придбання та встановлення Wi-Fi-адаптера та веб-камери.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надіслали до нашого сервісного центру з міста Бровари Київської області через те, що при включенні екран темного кольору (відсутнє зображення, при цьому звук та підсвічування є). Телефоном замовник повідомив, що коли сталася несправність, він відразу ж викликав телемайстра до себе додому. Він приїхав, розібрав телевізор та сказав, що з підсвіткою та центральною платою все нормально, однак несправна матриця, але виконати такий складний ремонт не зможе. Ми завжди виконуємо ремонт матриці телевізора за відсутності зображення, тому взялися за його відновлення.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання телевізора з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата E150630, матриця LC420DUE (SF) (R1), блок живлення E247691 з трансформатором 13S-LPM04 B, однак чому відсутнє на екрані зображення можна дізнатися тільки в ході діагностики. Вона показала, що несправні ланцюги LVDS: плата матриці та плата T-Con, відповідно ремонт матриці телевізора за відсутності зображення неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт виявився досить складним, оскільки для відновлення модулів, що вийшли з ладу, довелося перепаювати багато різних оригінальних деталей, таких як, SMD конденсатори різного номіналу, резистори, мікросхему. Виконано пропаювання ланцюгів LVDS. Після описаного ремонту матриці телевізора за відсутності зображення воно з'явилося та відмінної якості (добре видно на першій світлині). На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати матриці та плати T-Con з перепаюванням оригінальних деталей коштував замовнику 2000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною того, що в телевізорі за наявності звуку та підсвітки не було зображення, став вихід з ладу ланцюгів LVDS, а саме плати матриці та плати T-Con або, як її інакше називають, контролер матриці. Цей пристрій працює незалежно від команд з центрального процесора та призначений для перетворення відео, які передаються з основної плати, в сигнали, зрозумілі матриці телевізора.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку працездатність матриці телевізора вдалося повністю відновити, зображення, що було відсутнє, з'явилося і воно відмінної якості, не дивлячись на те, що проблема виявилася досить складною. Замовнику надано рекомендації та роз'яснення, як надалі правильно використовувати телевізор, щоб знову не знадобився ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.