Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темне зображення, періодично блимає в LG 32LB852V, вартість ремонту підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 30.07.2019
Замовлення №: 90486
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий (82 см) телевізор ЛДЖІ 32LB852V з доступною вартістю, який зібраний в 2014 році, наділений LED підсвіткою, функцією Smart TV, а також хорошим набором портів та роз'ємів, в число яких входять HDMI, USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив в сервісний центр зі скаргою на те, що на екрані темне зображення, періодично воно блимає. Імовірно проблема виникла в роботі підсвітки. Як показує практика, вартість ремонту підсвітки телевізора може бути найрізноманітнішою, все залежить від складності несправності.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор повністю розібрали та дізналися, що його підсвітка складається з трьох планок (стринг), на кожній з яких розташовано по 6 світлодіодів. Після перевірки кожного з них, з'ясувалося, що два світлодіода перегоріли, тому потрібна їх заміна. Точніше в ході діагностики встановили, що з ладу вийшли ліхтар матриці та блок живлення підсвітки, що вплине на вартість ремонту підсвітки телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Ремонт виконувався в такий спосіб: відновлена працездатність модулів, що вийшли з ладу, для чого довелося перепаяти багато різних компонентів. Перепаяні Led3v в кількості двох штук, виконано зменшення струмів підсвітки. В результаті зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості. З вартістю ремонту підсвітки телевізора замовник повністю згоден. На даний ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість цього ремонту з перепайкою світлодіодів та інших компонентів склала 1300 грн.

✓ Причини несправності

З огляду на багаторічний досвід роботи по ремонту LED підсвітки, не залежно від діагоналі екрана, така проблема може виникати з різних причин, звідси і різна вартість ремонту. Однією з найпоширеніших є максимальна яскравість, на якій переглядають телепередачі. Працюючи на максимумі, світлодіоди швидше перегорають. В даному випадку періодично миготіло зображення через несправність в блоці живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, вартість якого виправдана, замовник отримав ряд рекомендацій щодо подальшої експлуатації телевізора. Вони стосувалися того, щоб при перегляді телепередач трохи збавляти яскравість. Такі прості дії допоможуть уникнути ремонту LED підсвітки в подальшому.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.