Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сильно розбита матриця, на ній різноманітні дефекти в телевізорі Romsat 43USK1810T2, заміна матриці телевізора Romsat.

Закінчення ремонту: 25.11.2020
Замовлення №: 00842
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Ромсат 43USK1810T2 (Romsat), зібраний в 2018 році (Китай) наділений 43" дисплеєм з IPS-матрицею, 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, частотою 60 Гц, часом реакції 8,5 м3 та кутом огляду 178 градусів. Модель працює під керуванням операційної системи Android 5.1.1 (Lollipop), у неї є функція Smart TV та бездротовий модуль Wi-Fi Виробник наділив цей телевізор такими портами та роз'ємами як, компонентний та композитний входи, CI слот, цифровий коаксіальний аудіо роз'єм, VGA, AUX, 2 USB 2.0, Ethernet 100 мб/сек, MHL, вихід на навушники, а також 3 HDMI. До інших позитивних можливостей моделі варто віднести таймер сну, можливість кріплення на стіну, запис відео на USB-накопичувач та ін.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі розбито матрицю, на ній з'явилися різного роду механічні дефекти, тому потрібна заміна матриці телевізора Romsat. Від замовника, який звернувся до нашої майстерні, дізналися, що цей бюджетний телевізор був придбаний для використання в дитячій кімнаті та після покупки був встановлений на стіні. Після двох років експлуатації екран телевізора став непридатним через те, що в нього потрапили якимось предметом. Зображення відразу зникло, а замість нього з'явилися тріщини, багато смуг та плями. Замовник також попросив, щоб було перевірено роботу функції Smart TV.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах добре видно, що матрицю розбито дуже сильно. Удар припав біля нижньої рамки, від цього місця в різні боки розійшлися досить довгі тріщини, які закінчуються у верхніх правому та лівому кутах. Між тріщинами велика кількість вертикальних стовпців різної ширини, переважно білого кольору. У верхньому лівому кутку велика біла пляма, на якій також проглядаються смуги. Лівіше місця удару ще одна світла пляма, на якій, як вертикальні, так і горизонтальні смуги. З такою несправністю можлива тільки заміна матриці телевізора Romsat.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання такого складного ремонту із заміни матриці телевізора Romsat в першу чергу ми придбали у постачальників нову ідентичну 43-дюймову панель, що відповідає всім технічним характеристикам розбитої. Коли її було отримано, телемайстри демонтували екран із пошкодженнями, а на його місце встановили новий (див. світлину №4). Після виконання всіх необхідних налаштувань зображення відмінної якості. Як і просив замовник, перевірено роботу функції Smart TV, жодних претензій із цього приводу не виникає, на світлині №5 видно, що транслюється відео Смарт ТВ. На нову матрицю та ремонт із її заміни в телевізорі Romsat клієнту видано гарантію.    

✓ Загальна вартість ремонту

За цей складний ремонт із заміни розбитої матриці з урахуванням її вартості замовнику довелося заплатити 5000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності цього сучасного телевізора від компанії Romsat та як результат дорогого ремонту є людський фактор. А саме, неакуратне використання з боку самих користувачів. Як показує практика в більшості випадків саме витівки дітей призводять до того, що тонка матриця сучасного телевізора є механічно пошкодженою. Проблема ускладнюється тим, що конструктивні особливості матриці такі, що її неможливо відремонтувати або відреставрувати, тому в 100% випадків потрібна її дорога заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цей практично новий телевізор (працює всього 2 роки) повністю в робочому стані. За правильної, акуратної експлуатації він зможе радувати своєю бездоганною роботою ще протягом тривалого часу. Рекомендовано берегти нову матрицю від ударів, сильних натискань та інших механічних впливів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.