Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сильно пробито матрицю, на якій багато різних дефектів у телевізорі Samsung QE55Q8C, заміна оригінальної матриці телевізора Самсунг.

Закінчення ремонту: 01.09.2020
Замовлення №: 00564
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Самсунг QE55Q8C з великою 55-дюймовою вигнутою матрицею, належить до преміум-класу. Модель зібрана у грудні 2018 року, з добре продуманою функціональністю та стильним елегантним зовнішнім виглядом. Цей телевізор південнокорейського виробника з роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів, в ньому використовується технологія квантових точок та підтримка HDR на апаратному рівні. Модель із наявністю функції Smart TV (OS Tizen 3.0), бездротового Wi-Fi модуля. Широкий асортимент портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, 1 USB 3.0, 2 USB 2.0, MHL та інші, перетворюють телевізор на повноцінний домашній розважальний центр. До інших особливостей моделі можна віднести можливість керування зі смартфона, а також керування голосом.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник із міста Покровськ зв'язався з нами телефоном, щоб дізнатися, чи можливо у нашому сервісному центрі виконати такий ремонт, як заміна оригінальної матриці телевізора Самсунг. Він повідомив, що у своєму рідному місті звертався до кількох майстерень, але вирішити позитивно проблему не зміг, оскільки скрізь йому відмовили, посилаючись на особливість матриці (вигнуту) та її велику діагональ. Також він розповів, що телевізор було придбано півтора року тому для використання у великій вітальні власного будинку. Попри те, що його було встановлено на стіні, причому досить високо, це не завадило дітям його розбити, кинувши кілька разів в екран якісь предмети. Разом з телевізором, добре упакованим в оригінальну коробку, замовник надіслав шнури 220 В та One Connect, підставку та виносний модуль керування One Connect Box. Для нього дуже важливо відремонтувати цей телевізор, тому що він добре вписується в сучасний інтер'єр, у нього хороші властивості та великий функціонал.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що по матриці було два досить сильні удари. На перших трьох світлинах, особливо третій, добре видно, що удари припали посередині матриці, недалеко один від одного. У цих місцях утворилися два великі скола, від яких у різні боки пішли тріщини, як короткі, так і дуже довгі. Середина екрану візуально виглядає так: з права на ліво спочатку широка темна вертикальна смуга, далі різнокольорові смуги, знову чорна смуга невизначеної форми (на ній два сколи від удару) та знову різнокольорові вертикальні смуги. Решта матриці сірого кольору, де безліч горизонтальних темних смуг різної ширини. Також залишилася світитись частина заставки. У цій ситуації можлива лише заміна оригінальної матриці телевізора Самсунг. В ході діагностики встановлено, що інші компоненти телевізора, такі як різноманітні плати, LED підсвітка, шлейфи при ударах не постраждали.

✓ Ремонт сервісним центром

Першочерговим завданням було замовлення та купівля нової деталі для виконання заміни оригінальної матриці телевізора Самсунг. Попри всю складність, ми змогли це зробити, тому коли був отриманий новий екран, досвідчені телемайстри демонтували розбиту панель та на її місце встановили нову. Цей ремонт було здійснено на високому професійному рівні. На світлині №5 видно, що після вищеописаного складного ремонту та налаштувань цей телевізор із вигнутим екраном в ідеальному стані, картинка з чудовою якістю, всі функції вдалося зберегти. На нову оригінальну матрицю та ремонт із її заміни замовнику видано гарантію. Телевізор ретельно запакували в ту ж саму коробку та відправили замовнику в місто Покровськ.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт із заміни оригінальної вигнутої 55-дюймової матриці (з урахуванням її вартості) коштував замовнику 16300 грн.

✓ Причини несправності

Через неакуратне поводження з ладу вийшов сучасний телевізор з великою 55-дюймовою вигнутою матрицею від популярної компанії Самсунг. Як показує багаторічний досвід роботи, навіть незначні механічні пошкодження на екрані повністю виводять телевізор з ладу, оскільки через конструктивні особливості матриці перегляд стає неможливим. У цьому випадку матрицю розбили настільки сильно, що з'явилися сколи, тріщини, різнокольорові лінії! В результаті цей складний ремонт зажадав значних фінансових вливань. При цьому він у будь-якому випадку набагато вигідніший за придбання нового ідентичного телевізора, який у рази дорожчий.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику повідомили, що якщо в телевізор не кидати більше жодних предметів, він прослужить ще багато років, тому що в ньому встановлено нову оригінальну вигнуту матрицю! Виходячи з цього, провести з дітьми роз'яснювальну бесіду! Уникати надалі будь-якого контакту з екраном!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.