Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сильно пробита матриця в телевізорі Samsung UE32M5500AUXUA, заміна матриці Samsung.

Закінчення ремонту: 07.06.2019
Замовлення №: 90165
✓ Пристрій, виробник, модель

Компактний «розумний» 32-дюймовий LED телевізор Самсунг UE32M5505 AU (Samsung), який зібрано в Угорщині, наділений базовою функціональністю, включаючи Smart TV під управлінням ОС Tizen, яка доповнена функціями PIP та Time Shift, одним CI слотом і вбудованим медіаплеєром.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор прислали з м.Тернопіль з несправністю - розбита матриця, на якій через сильний удар важким предметом серйозні механічні пошкодження. Телевізор був упакований в оригінальну коробку. З такою проблемою можлива тільки заміна матриці Samsung.

✓ Діагностика сервісним центром

При огляді телевізора стало зрозуміло, що поряд з пошкодженою матрицею, також постраждала рамка, вона тріснула в лівому верхньому кутку (добре видно на фото № 3). Удар припав біля верхньої рамки, він був настільки сильним, що кусок пластику відколовся та від нього різні боки пішли глибокі, короткі тріщини, навколо яких чорні плями. Безпосередньо під самим сколом матриця зеленого кольору, схожа на мох. Крім того, на матриці багато тонких горизонтальних та вертикальних різнокольорових смуг. Внизу видно заставку. В цьому випадку заміна матриці Samsung неминуча.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб замінити матрицю Samsung довелося повністю розбирати телевізор, а саме, демонтувати розбиту деталь та на її місце встановлювати нову, яку замовили і купили. У місці удару максимально акуратно склеїли корпус. Після заміни виконані всі необхідні настройки, зображення і звук відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Така заміна нової матриці на телевізорі + реставрація рамки після удару коштували замовнику 4300 грн.

✓ Причини несправності

Оскільки матриця сучасного телевізора дуже тонка та вразлива, то навіть незначні дії можуть вивести її з ладу. В нашому випадку, і це добре видно на світлинах, удар був настільки сильним, що зламалася навіть рамка, на якій з'явилася тріщина.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як виконали складний і дорогий ремонт по заміні розбитої матриці та склеїли корпус, замовнику рекомендовано експлуатувати телевізор максимально акуратно. Не допускати ніяких навантажень та механічних впливів на матрицю!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.