Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сильно пошкоджено лівий кут матриці в телевізорі Sony KD-43XE7077, заміна екрану телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 29.05.2019
Замовлення №: 81464
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні KD43XE7096BR (Sony) - це 43" 4K телевізор з платформою Smart TV на базі Linux, який зібрано в Словаччині. Детальність звукового супроводу гарантується акустичною системою, до складу якої входять два динаміки сумарною потужністю 20 Вт з підтримкою технології об'ємного звуку S-Force Front Surround.

✓ Заявлена несправність замовником

В даному випадку потрібна заміна екрана телевізора Соні, оскільки він дуже сильно розбитий після того, як впав екраном вниз зі стіни на підлогу. За словами замовника, який звернувся до нас за допомогою, телевізор він сам вішав на стіну, але, мабуть, не розрахував вагу, який без підставки важить 9.3 кг, оскільки при падінні зі стіни вирваний і кілочок, на якому трималося кріплення.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що заміна екрану телевізора Соні неминуча. При падінні постраждав не тільки екран, на якому безліч механічних пошкоджень, але також тріснув збоку корпус і рамка (добре видно на фото №3), в цьому місці з'явилася значна тріщина. Найбільше удар припав на нижній лівий кут, де утворився великий сяючий скол, в різні боки від якого дуже багато тріщин різної глибини, ширини та довжини. Одна тріщина проходить через весь екран і закінчується у верхньому правому куті. Між тріщинами різнокольорові стовпчики, а також видно вертикальні сірі смуги.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб замінити екран телевізора Соні ми замовили та купили ідентичну матрицю. Коли її отримали, то зняли розбиту, а на її місце встановили нову. Після заміни та всіх налаштувань з'ясувалося, що внизу з правого боку матриці залишилися невеликі засвіти, тому довелося ще відновлювати рамку та корпус. Звук відмінний, на дистанційне керування телевізор реагує, від кнопок включається.

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт із заміною нового екрану та відновленням його кріплень, на який видана гарантія, обійшовся клієнту 8000 грн.

✓ Причини несправності

Вади на матриці сучасного телевізора, чи це Соні, чи Самсунг чи будь-який ін., можуть з'явитися навіть від незначного впливу, не кажучи вже про падіння з висоти. Тому й такі невтішні наслідки у вигляді тріщин, відколів, плям, смуг тощо. В такому випадку рішення одне - заміна пошкодженої деталі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував максимально акуратно поводитися з телевізором надалі, можливо є сенс скористатися «рідною» підставкою та встановити його на тумбі чи в ніші меблів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.