Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сяючі тріщини біля нижньої рамки в телевізорі LG 32LK6190PLA, матриця телевізора ціна.

Закінчення ремонту: 01.08.2019
Замовлення №: 90520
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LED телевізор ЕЛЖІ 32LK6190 PLA, який увійшов в лінійку 2019 року, з підтримкою функції Smart TV (ОС WebOS) та WI-Fi. Чотирьохядерний процесор, який використовується в даній моделі, усуває перешкоди, підвищує різкість і навіть покращує якість зображення з низьким дозволом до рівня 4K. Телевізор з хорошим набором роз'ємів, в число яких входять: 2 HDMI 1.4, 2 USB 2.0, CI слот, оптичний та антенний вхід, LAN, композитний/AV вхід.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор з розбитою матрицею надійшов в сервісний центр з с. Голоби Волинська область в коробці, куди також поклали кріплення на стіну. Необхідно, щоб була замінена матриця телевізора, ціну на яку попередньо було узгоджено з замовником. Дізнавшись, яка ціна разом з заміною, він дав свою згоду на виконання ремонту. Від нього також дізналися, що матриця телевізора постраждала від сильного удару, в результаті чого зображення повністю пропало. Клієнт попросив, щоб ремонт виконали протягом тижня.

✓ Діагностика сервісним центром

В результаті удару, який припав біля нижньої рамки, правіше логотипу LG, матриця телевізора вся в тріщинах (відмінно видно на світлині №2). Деякі з тріщин світяться, кілька дуже довгих тріщин розійшлися по всьому екрану. Внизу між тріщинами і за ними, з'явилися жовто-сині плями невизначеної форми. Потрібна нова матриця телевізора, ціна на яку буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити і купити нову панель для цієї моделі, а після її отримання виявилося, що дана матриця телевізора повністю підходить. Ми демонтували розбиту деталь і встановили нову матрицю РК телевізора, ціна на яку замовника повністю влаштувала. Після всіх налаштувань зображення на екрані відмінної якості, звук теж, від пульта дистанційного керування телевізор працює. Виконати цей складний ремонт вдалося менше ніж за тиждень (за 6 днів).

✓ Загальна вартість ремонту

В даному випадку ціна з роботою по заміні нової матриці телевізора обійшлася клієнту в 3700 грн.

✓ Причини несправності

Майстрам нашого сервісного центру часто доводиться стикатися з ситуаціями, коли треба виконувати дорогу заміну розбитих екранів. Цього разу ціна з заміною цілком прийнятна, враховуючи той факт, що була виконана в найстисліші терміни. Причиною виниклої несправності стало недбале ставлення до сучасного телевізора, який наділений тонкою та дуже вразливою до механічних впливів матрицею.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано користуватися відремонтованим телевізором максимально акуратно та дбайливо, не допускати ніяких механічних впливів на матрицю, в іншому випадку ціна наступного подібного ремонту може виявитися значно вище.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.