Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Світиться помилка "H" у Forte SDC-5000VA, ремонт електромеханічного стабілізатора напруги.

Закінчення ремонту: 09.11.2019
Замовлення №: 90728
✓ Пристрій, виробник, модель

Сервопривідний однофазний електромеханічний стабілізатор напруги Форте SDC-5000VA китайської збірки з вхідною напругою 140-260 В, потужністю 5000 ВА та часом регулювання 5-7 мс. До особливостей моделі можна віднести систему протидії залипання контактів, контроль нагрівання трансформатора, а також фільтрацію мережевих перешкод без спотворення амплітуди.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник попросив виконати ремонт електромеханічного стабілізатора напруги, оскільки він не включає навантаження, індикатор висвічує помилку «Н». Як показує практика, поява на екрані помилки «Н» свідчить про підвищену напругу мережі та спрацювання захисту.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей електромеханічний стабілізатор надійшов у сервісний центр у хорошому стані. На перших двох світлинах добре видно, що його корпус дуже чистий та акуратний, на ньому немає жодних механічних пошкоджень. Після розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується реле T90-1A-12D, однак в ході виконаної діагностики точно встановили, що з ладу вийшла плата управління та стабілізації. Ми точно знаємо, як робити ремонт електромеханічного стабілізатора напруги з такою несправністю.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відновити працездатність плати стабілізації, для чого довелося перепаяти різні деталі, включаючи резистори, конденсатори, а також транзистори TIP 41C у кількості двох штук. Також замінили новий двигун редуктора 38ZY 25, зробили чистку витків автотрансформатора, змастили та відрегулювали редуктор (див. світлину №3). Після результативного ремонту електромеханічного стабілізатора напруги давали на вхід ЛАТР від 130 до 260 - навантаження тримає стабільно. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати управління, заміна двигуна редуктора, чищення витків автотрансформатора, регулювання редуктора коштували 550 грн.

✓ Причини несправності

Тому, що цей електромеханічний стабілізатор напруги вийшов з ладу, є свої причини. По-перше, несправним виявився модуль стабілізації, по-друге, проблема виникла у роботі автотрансформатора, відповідно справно працювати прилад не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендовано надалі стабілізатор не перевантажувати! Головне завдання будь-якого стабілізатора напруги – це убезпечити електроприлади, які використовуються у господарстві від негативного впливу проблем у мережі. Незважаючи на несправність, із цим завданням прилад впорався.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.