Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Світиться підсвітка кнопки живлення, але не вмикається Shuttle SDVA-6950, ремонт мультимедіа Shuttle.

Закінчення ремонту: 24.03.2020
Замовлення №: 00109
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійний автомобільний центр Шатл SDVA-6950 (Shuttle) стандарту 2DIN можна встановлювати в будь-якому автомобілі з відповідним посадковим місцем. Головний пристрій працює на базі операційної системи Android 4 під керуванням потужного процесора SAMSUNG Cortex A8 із тактовою частотою 1.2 ГГц. Модель наділена кольоровим сенсорним 6.2-дюймовим TFT дисплеєм (WVGA 800х480 пікселів), високою вихідною потужністю 50 Вт на кожен із 4 каналів. Завдяки високошвидкісній GPS навігації з встановленим навігаційним Програмним Забезпеченням «Навітел» водій легко зорієнтується у будь-якій незнайомій місцевості. Наявність еквалайзера з 6 передустановками, сумісність з кнопками на кермі, наявність вбудованого Wi-Fi - це далеко не всі переваги даної мультимедіа.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки в нашому сервісному центрі можна виконати ремонт мультимедіа Shuttle будь-якої складності, то ця модель прийнята в роботу. Заявлена замовником несправність - світиться підсвітка кнопки живлення, але автомагнітола не включається. Від замовника дізналися, що несправність виявилася вперше, тому раніше пристрій ще не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом стан мультимедіа нормальний, на першій світлині видно, що воно трохи запилене, при цьому якихось значних механічних пошкоджень не виявлено. Перед виконанням ремонту мультимедіа Shuttle повністю розібрали, це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується плата K-6A83M 311-6A83M-10 PCB=H1.6mm. Завдяки проведеній діагностиці вдалося точно встановити причину несправності - з ладу вийшли ланцюги живлення, несправна плата РК екрана.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модулів, що вийшли з ладу, довелося перепаювати багато різних несправних деталей. До них входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори різного номіналу (див. світлини №3 і 4). Після описаного ремонту мультимедіа Shuttle, для чого використовувалося спеціальне ремонтне обладнання, головний пристрій включається. Це підтверджує крайня світлина. На цей ремонт із позитивним результатом замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ланцюгів живлення та плати РК екрана з перепаюванням багатьох несправних радіодеталей обійшовся клієнту 1000 грн.

✓ Причини несправності

У цій мультимедійній автомобільній магнітолі від популярного виробника Shuttle була досить складна несправність. А саме, з ладу вийшли ланцюги живлення та плата рідкокристалічного екрана. Можливо це трапилось через стрибок живлення в момент заведення автомобіля. Завдяки досвіду майстрів та наявності сучасного обладнання заявлена замовником несправність повністю усунена.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник забирав у сервісному центрі відремонтовану магнітолу, майстер, який виконував ремонт, озвучив йому припущення, за якими могла виникнути проблема. Якщо в процесі роботи знову виникне якась несправність, негайно звертатись до фахівців, які проведуть діагностику, точно визначать причину несправності та успішно її усунуть.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.