Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Світлі плями на екрані в телевізорі LG 32LB570U, у якому випадку потрібний ремонт підсвічування телевізора.

Закінчення ремонту: 15.10.2019
Замовлення №: 90655
✓ Пристрій, виробник, модель

«Розумний» 32-дюймовий телевізор ЕДЖІ 32LB570U, зібраний у 2014 році, наділений IPS-матрицею та LED підсвічуванням. Модель із потужною 20 Вт акустикою та технологією об'ємного звучання Virtual Surround Plus. Вона має гарний набір роз'ємів, серед яких 3 HDMI, 3 USB, SCART, Ethernet (RJ-45). У телевізорі використовується програмне рішення Triple XD Engine, що оптимізує кольори, а також функція Smart Energy Saving, що покращує зображення.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашу майстерню в коробці від обігрівача надійшов телевізор із заявленою несправністю - світлі плями на екрані, потім взагалі погасло підсвічування та не видно зображення. Зі слів замовника, плями на матриці залишилися після ремонту підсвічування, яке виконувалося вдома. Ми точно знаємо, у якому випадку потрібен ремонт підсвічування телевізора і як його правильно виконувати, тому його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли включили телевізор, то побачили, що на екрані три досить яскраві світлі плями (добре видно на світлині №1). Саме підсвічування складається з трьох планок, на кожній з якої по 6 світлодіодів. Щоб переконатися, у якому випадку потрібен ремонт підсвічування телевізора, у нас завжди виконується діагностика, за допомогою якої встановлено, що несправна практично вся середня стрінга. На світлинах №2 та 3 видно, що з 6 світлодіодів 4 вийшли з ладу. В цьому випадку розсіювачі світлодіодів при виконанні попереднього ремонту були посаджені на клей дуже близько до скла матриці (світлина №4).

✓ Ремонт сервісним центром

Наші телемайстри з великим досвідом роботи точно знають, в якому конкретному випадку потрібен ремонт ЛЕД підсвічування телевізора, тому він полягав у наступному: замінена середня планка на нову, перепаяні також світлодіоди, що вийшли з ладу на двох інших планках. Після результативного ремонту, на який видана гарантія, підсвічування рівномірне по всьому екрану (див. світлину №5).

✓ Загальна вартість ремонту

В даному випадку ремонт із заміни планки підсвічування, а також перепайка світлодіодів, що вийшли з ладу, обійшовся замовнику в 1400 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку очевидно, що три світлі плями з'явилися на екрані телевізора після неправильно виконаного ремонту вдома. Зокрема, коли розсіювачі світлодіодів посадили на клей дуже близько до скла матриці. Дуже важливо розуміти, у якому випадку потрібен ремонт LED підсвічування телевізора та знати, як його правильно виконувати.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендації щодо подальшого використання телевізора після ремонту стосувалися наступного: у разі виникнення подібних проблем звертатися до перевірених сервісних центрів, де точно знають у якому з випадків потрібен ремонт підсвічування телевізора, і перш ніж його виконувати проведуть діагностику. Також має сенс переглядати телепередачі з трохи зменшеною яскравістю.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.