Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сторонній шум в пилососі Samsung VCD9480H3W, іскрить при роботі, ремонт пилососів Samsung.

Закінчення ремонту: 21.05.2019
Замовлення №: 90298
✓ Пристрій, виробник, модель

Пилосос для сухого прибирання з аквафільтром Самсунг AQUATIC VCD9480H3W (Samsung) наділений інноваційною системою фільтрації - Aqua Multi-cyclone, за допомогою якої в приміщенні видаляються всі алергени. Модель, зібрана з Кореї має потужність 1600 Вт, в ній використовується унікальна двох етапна система фільтрації.

✓ Заявлена несправність замовником

Ми завжди виконуємо ремонт пилососів Samsung, тому дізналися від замовника, що під час роботи з'являється сторонній не характерний шум, щобільше, через деякий час починає іскрити, мережева кнопка спрацьовує через раз. Також від нього дізналися, що це перша несправність, тому раніше ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від пилососа не дуже хороше, оскільки шланг примотано скотчем (засувка шланга розбовтана), мережева кнопка взагалі не фіксується. Пилосос розібрали та з'ясували, що двигун іскрить, роторні котушки підгоріли, вхідний НЕРА фільтр дуже сильно забитий, на пульті обрив доріжок на випромінювач. Такі «симптоми» говорять про те, що ремонт пилососів Samsung буде складним та дорогим, оскільки потрібна заміна двигуна, відновити який неможливо. Проте, заміні підлягає мережева кнопка. Крім усього іншого потрібно ремонт плати управління та пульта, які теж вийшли з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

На виконання такого ремонту пилососів Samsung замовник дав свою згоду, тому ми замовили та замінили новий двигун AMETEK E064200027 (світлина №3). Також замінили нову мережеву кнопку, відновлена робота плати управління (світлина №4). Виконано ремонт пульта (світлина №5), після чого цей пилосос від відомого виробника Samsung повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту + нового двигуна та інших деталей становила 2000 грн.

✓ Причини несправності

Найперше, причиною виниклої несправності стала неправильна, чи не акуратна експлуатація пилососа з боку користувача, різноманітна механічна дія. Крім того, через постійне перевантаження, з ладу вийшов двигун, який є однією з найдорожчих складових будь-якого пилососа.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, на який видана гарантія, майстер рекомендував періодично доглядати за пилососом, чистити вчасно фільтри, не перевантажувати. Також бажано якомога швидше замінити вхідний НЕРА фільтр.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.