Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Спотворення зображення при подачі сигналу на HDMI в Sony KDL-46X4500, провести діагностику телевізора.

Закінчення ремонту: 15.02.2020
Замовлення №: 00060
✓ Пристрій, виробник, модель

46-дюймовий РК LCD телевізор Соні KDL-46X4500, зібраний у Словаччині у 2008 році, наділений роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, контрастністю 1000000:1 та кутом огляду 178 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі. У телевізорі є такі роз'єми, як D-sub 15-pin (VGA), PCMCIA слот, S-Video, 4 HDMI, компонентний (Digital Media Port), композитний, 2 SCART, USB. За якість об'ємного звучання відповідають два динаміки по 6 Вт кожен плюс технологія SRS TruSurround XT.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашого сервісного центру з проханням провести діагностику телевізора, у роботі якого виникла несправність - при подачі сигналу на вхід HDMI відбувається сильне спотворення зображення. Він розповів, що коли трапилася проблема, він викликав на дім телемайстра, який розкрив телевізор та сказав, що проблема в матриці, тому ремонт буде складним та досить дорогим. Тому необхідне повторне проведення діагностики телевізора, щоб він зміг визначитися, виконувати ремонт чи ні, оскільки хоч ця модель досить «крута», однак вже стара (працює близько 12 років).

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що при включенні HDMI входу на зображенні по всьому екрану часті вертикальні смуги синього кольору. Щоб точно визначити, що спричинило виникнення такого дефекту, насамперед необхідно провести діагностику телевізора, для чого його повністю розібрали (видно на світлині №3). Це дозволило дізнатися, що у цій моделі використовується блок живлення 1-877-271-12, однак діагностика показала, що з ладу вийшла плата Main Board, ремонт якої можливий на компонентному рівні. Замовник попереджений про те, що проблема дуже складна, відповідно ремонт буде непростим та досить дорогим, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності плати Main Board, що вийшла з ладу, довелося замінити багато різних оригінальних деталей, включаючи резистори, електролітичні конденсатори з різним маркуванням, мікросхеми (див. світлину №4). Такий ремонт не був би можливим без наявності інфрачервоної паяльної станції, якою володіє наш сервісний центр. Внаслідок цього несправність повністю усунена, при подачі сигналу на вхід HDMI 4 зображення відмінної якості, сині вертикальні смуги зникли, що підтверджує остання світлина. Такий результативний ремонт став можливим після правильної діагностики телевізора. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення плати Main Board з заміною оригінальних деталей, включаючи мікросхеми коштувало 3000 грн., за діагностику клієнт не платив.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення такої несправності, коли перегляд телевізора був неможливим через появу на екрані незліченної кількості вертикальних ліній синього кольору, став вихід з ладу плати Main Board, яка по суті є одним із головних компонентів у сучасному телевізорі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Попри те, що цьому телевізору від популярної компанії Sony близько 12 років, після правильно проведеної діагностики та подальшого ремонту він зможе пропрацювати ще досить тривалий час. Якщо в телевізорі знову щось зламається, звертайтеся за допомогою до добре перевірених фахівців. Рекомендовано експлуатувати телевізор у щадному режимі!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.