Спершу не гріла, а потім взагалі вимкнулась праска Braun FreeStyle SI 6260, ремонт прасок Браун.

Замовлення №: 
90254
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Браун FreeStyle SI 6260 (Braun) - це праска з паром потужністю 1750 Вт. Дана модель з вертикальним відпарюванням, наділена такими функціями, як протикраплинна (dripstop) система, інтегрована система anticalc, самоочищення від накипу. У прасці використовується алюмінієва підошва Eloxal.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Праска надійшла із заявленою несправністю - не включається. При цьому, зі слів замовника, спочатку вона перестала гріти, а потім взагалі вимкнулась. Він вирішив самостійно виконати ремонт прасок Браун, розкрутив його, але розв'язати проблему не зміг. В результаті не правильних дій - обламані фіксатори кришки корпусу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Праску розібрали, після чого з'ясувалося, що підошва дуже сильно забруднена, на ній зібралася «шуба» з пилу (добре видно на світлині №2), з'явилися плями від води, підгоріли контакти термостата. В ході діагностики з'ясували, що проблема в підошві, з ладу вийшов термостат, відповідно для ремонту прасок Браун є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою несправністю, ремонт прасок Браун полягав у відновленні термозахисту, виконана чистка підошви від накопиченого бруду і пилу (на світлинах №3 і №4 підошва після чистки).

✓ Загальна вартість ремонту: 

Такий ремонт з гарантією для цієї моделі праски Браун, обійшовся замовнику в 340 грн.

✓ Причини несправності: 

В першу чергу, не розібравшись з конструкцією праски, користувач намагався її розібрати та зробив це зовсім не коректно, виламавши деякі фіксатори. По-друге, під час роботи в прасці використовувалася звичайна вода з під крана. І по-третє, на підошві зібралося не допустима кількість пилу. Всі ці фактори вкупі призвели до несправності та ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Майстер рекомендував при виникненні будь-яких збоїв у роботі не вживати ніяких самостійних дій, а відразу звертатися до сервісного центру. Надалі використовувати виключно фільтровану воду.

ремонт праски Braun FreeStyle SI 6260
ремонт праски Braun FreeStyle SI 6260
ремонт праски Braun FreeStyle SI 6260
ремонт праски Braun FreeStyle SI 6260

Коментувати