Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Спершу не гріла, а потім взагалі вимкнулась праска Braun FreeStyle SI 6260, ремонт прасок Браун.

Закінчення ремонту: 04.05.2019
Замовлення №: 90254
✓ Пристрій, виробник, модель

Браун FreeStyle SI 6260 (Braun) - це праска з паром потужністю 1750 Вт. Дана модель з вертикальним відпарюванням, наділена такими функціями, як протикраплинна (dripstop) система, інтегрована система anticalc, самоочищення від накипу. У прасці використовується алюмінієва підошва Eloxal.

✓ Заявлена несправність замовником

Праска надійшла із заявленою несправністю - не включається. При цьому, зі слів замовника, спочатку вона перестала гріти, а потім взагалі вимкнулась. Він вирішив самостійно виконати ремонт прасок Браун, розкрутив його, але розв'язати проблему не зміг. В результаті не правильних дій - обламані фіксатори кришки корпусу.

✓ Діагностика сервісним центром

Праску розібрали, після чого з'ясувалося, що підошва дуже сильно забруднена, на ній зібралася «шуба» з пилу (добре видно на світлині №2), з'явилися плями від води, підгоріли контакти термостата. В ході діагностики з'ясували, що проблема в підошві, з ладу вийшов термостат, відповідно для ремонту прасок Браун є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, ремонт прасок Браун полягав у відновленні термозахисту, виконана чистка підошви від накопиченого бруду і пилу (на світлинах №3 і №4 підошва після чистки).

✓ Загальна вартість ремонту

Такий ремонт з гарантією для цієї моделі праски Браун, обійшовся замовнику в 340 грн.

✓ Причини несправності

В першу чергу, не розібравшись з конструкцією праски, користувач намагався її розібрати та зробив це зовсім не коректно, виламавши деякі фіксатори. По-друге, під час роботи в прасці використовувалася звичайна вода з під крана. І по-третє, на підошві зібралося не допустима кількість пилу. Всі ці фактори вкупі призвели до несправності та ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував при виникненні будь-яких збоїв у роботі не вживати ніяких самостійних дій, а відразу звертатися до сервісного центру. Надалі використовувати виключно фільтровану воду.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.