Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Смужки на екрані, роздвоєння зображення в телевізорі LG 32LB582V, ремонт смуги на екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 18.09.2019
Замовлення №: 90526
✓ Пристрій, виробник, модель

У РК телевізорі ЛДЖІ 32LB582V з 32-дюймовим екраном, який зібраний у 2014 році, реалізовано функцію Smart TV з повноцінним Інтернет-браузером та інтегрованим модулем Wi-Fi. У моделі є вбудований програвач мультимедійних файлів, який працює на базі портів USB 2.0. Екран цього телевізора ґрунтується на просунутій IPS-матриці з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів. Він доповнений підсвічуванням типу DIRECT LED та матовим покриттям антивідблиску.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор надійшов із досить складною несправністю — на екрані з'явилися горизонтальні смуги, через строчність спостерігається роздвоєння зображення (добре видно на світлині №1). У цьому випадку неминучий ремонт, смуги по екрану телевізора повністю на це вказують.

✓ Діагностика сервісним центром

Під час увімкнення телевізора з'ясувалося, що на екрані багато горизонтальних смуг чорного кольору. Мало того, вони ніби блоками, тобто між двома широкими смугами множинні тонкі, трохи нижче ще кілька окремих тонких смуг, потім знову два блоки з безліччю тонких смужок (добре видно на світлині №2). Поряд зі смугами, що з'явилися, дуже сильно двоїться зображення (див. світлину №3). Перш ніж виконувати ремонт, смуги по екрану телевізора та роздвоєння зображення це підтверджують, його розібрали та провели діагностику, яка показала, що з ладу вийшла матриця.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою складною несправністю ремонт полягав у заміні деяких елементів матриці, які вийшли з ладу та відновлення на компонентному рівні не підлягали. Після ремонту, смуги по екрану телевізора повністю зникли (добре видно на світлині №4), пристрій повністю в робочому стані. На цей ремонт + деталі, які замінили, видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт, смуги по екрану телевізора вдалося усунути завдяки заміні деталей, коштував замовнику 2200 грн.

✓ Причини несправності

Як правило, поява такої несправності, коли для ремонту, смуги по екрану телевізора горизонтальні, є всі підстави, може бути пов'язано з тим, що по матриці були якісь механічні впливи, наприклад, удар, поштовх або вібрація, що негативно впливає на її стан.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цьому випадку роботу телевізора вдалося повністю відновити, попри те, що ситуація була досить складною. Замовнику надані роз'яснення, як правильно надалі експлуатувати телевізор, щоб не виникало подібних проблем. Насамперед необхідно, щоб він був міцно зафіксований. Крім того, на телевізорі не повинен накопичуватися пил та бруд, оскільки це викликає перегрів шлейфу та, як наслідок, деформацію контактів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.