Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Смуги по всьому екрану телевізора Bravis LED-32H70W, ремонт матриці телевізора Bravis.

Закінчення ремонту: 21.03.2020
Замовлення №: 00091
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LED телевізор Бравіс LED-32H70W (Bravis) зібраний у 2012 році (Китай). Цей телевізор з роздільною здатністю 1366x768 пікселів, контрастністю 3000:1 і кутом огляду 160 градусів, як по горизонталі, так і по вертикалі. У моделі використовується акустична система, що складається з двох вбудованих динаміків із загальною потужністю 8 Ватт. З роз'ємів, якими наділений цей телевізор, можна виділити HDMI, USB, компонентний і композитний входи.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашого сервісного центру надійшов телевізор із досить серйозною несправністю: з'явилися вертикальні лінії по всьому екрану, зображення взагалі не видно. Такі «симптоми» вказують на ремонт матриці телевізора Bravis, про що точно можна буде стверджувати після проведеної діагностики. Від замовника дізналися, що телевізор придбано близько 8 років тому, його інтенсивно експлуатують, при цьому з ладу вийшов уперше, раніше його не ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом стан цього телевізора, від відомого і популярного виробника Bravis, досить добрий, виглядає дуже акуратним. При включенні на екрані з'являються смуги, причому різні. На першій світлині видно, що з боків екран темно-сірого кольору, посередині велика світла смуга та вертикальна тонка біла смужка. На другій світлині екран сірого кольору, а правіше від логотипа Bravis широка світла смуга, де багато тонких темних смуг. На третій світлині смуги білого та темного кольору по всьому екрану. Телевізор розібрали та діагностували, що ремонт матриці телевізора Bravis неминучий, оскільки з ладу вийшли її драйвера й потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати ремонт матриці телевізора Bravis необхідно замовити та купити нові драйвери (2 шт.), після чого замінити їх. Ми виконали складний ремонт із використанням спеціального обладнання. Завдяки правильному ремонту всі смуги зникли, зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості – яскраве, чітке та контрастне. Крім того, телемайстер перевірив звук, він регулюється. Результат ремонту видно на останній світлині. На ремонт + нові драйвери матриці видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт матриці цього телевізора із заміною драйверів у кількості 2 штук клієнт заплатив 1800 грн.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічний досвід роботи, поява на матриці сучасних телевізорів і Bravis не є винятком, вертикальних смуг різного кольору та ширини є досить поширеною проблемою. Це впливає на якість зображення, інколи воно може взагалі пропадати. Така проблема не виникає сама собою, її можуть викликати різні фактори. Наприклад, під матрицю може потрапляти волога, низька якість контакту, з ладу вийшов драйвер та інше. Незалежно від причини виникнення несправності буде потрібно складний і дорогий ремонт, що підтверджує даний випадок.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного відновлення працездатності телевізора замовнику пояснили, як надалі коректно використовувати телевізор після ремонту. Вони стосувалися правильного догляду за телевізором, а також виконання всіх експлуатаційних правил, які вказує виробник.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.