Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Смуги на зображенні в телевізорі Samsung UE32M5572, ремонт матриці телевізора ціна.

Закінчення ремонту: 23.03.2019
Замовлення №: 81471
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE32M5572AU - це стильний 32-дюймовий телевізор початкового рівня з сучасною функціональністю та по розумній ціні. Пристрій працює на OS Tizen, у нього на борту функція Smart TV (Samsung Smart TV), а також вбудований Wi-Fi модуль.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив у сервісний центр в оригінальній упаковці з повною комплектацією через те, що по горизонталі половина екрана над зображенням сітчаста. Імовірно буде потрібно складний ремонт матриці телевізора ціна на який буде залежати від ступеня поломки.

✓ Діагностика сервісним центром

До нас телевізор не відкривався, тому він у відмінному стані. Візуально матриця розділена на секції, трохи вище середини довга горизонтальна смуга, ще три вертикальні смуги в нижній частині екрана. Після того, як телемайстер викрутив спеціальні шурупи та підняв задню кришку, проведено первинну діагностику, яка підтвердила припущення, що потрібен ремонт матриці телевізора ціна буде відповідною, оскільки на це вказують усі «симптоми».

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб ремонт матриці телевізора, ціна на який замовника повністю влаштувала, виявився результативним, довелося замінити деякі її компоненти. Всі роботи проводилися досвідченим телемайстром з використанням спеціального обладнання.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість даного ремонту та нових деталей - 2500 грн.

✓ Причини несправності

Матриця телевізора максимально чутлива до різних механічних пошкоджень, умов експлуатації і т.п. Саме неправильна чи не акуратна експлуатація користувачем і стали причиною виникнення такої складної проблеми.

✓ Рекомендації сервісного центру

В даній ситуації працездатність телевізора вдалося відновити, не дивлячись на всю складність ситуації. Замовнику надано роз'яснення, як правильно надалі доглядати за телевізором, щоб не виникало подібних проблем.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.