Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сколи в двох місцях на телевізорі Samsung UE32N5000, скільки коштує поміняти екран в телевізорі.

Закінчення ремонту: 25.07.2019
Замовлення №: 90200
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE32N5000AU - це 32-дюймовий класичний телевізор, Південно-корейського виробника, призначений для перегляду аналогового та цифрового телебачення. Модель з LED підсвічуванням та роздільною здатністю екрану 1920x1080 пікселів, а також двома 5-ватними динаміками. Призначена для користувача функціональність представлена вбудованим медіаплеєром, одним CI слотом, функцією PIP та масштабуванням зображення Full HD Upscaling.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся в нашу майстерню, щоб дізнатися, скільки коштує поміняти екран в телевізорі, який після падіння з тумбочки на підлогу, в результаті чого дуже сильно пошкоджений екран, на ньому з'явилися різного роду механічні дефекти. Якщо його влаштує скільки коштує даний ремонт, він погодиться на його виконання.

✓ Діагностика сервісним центром

Як показує практика, точно визначити, скільки коштує поміняти екран в телевізорі можна тільки після діагностики. Через сильний удар на екрані великий сяючий скол, від якого в різні боки численні тріщини. Ще один скол, але трохи меншого розміру трохи вище з правого боку (добре видно на світлині №3). Біля сколів чорні плями, більше схожі на квітку. По екрану багато чорних глибоких тріщин, уздовж верхньої рамки чорна пляма невизначеної форми. Також багато вертикальних стовпців та горизонтальних ліній. В даному випадку можна змінити новий екран. Із замовником погоджено скільки це коштує, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми дізналися, скільки коштує нова матриця та замовили її у постачальників. Після отримання зняли розбитий екран, а на його місце встановили новий. Також довелося поміняти світлофільтр, який постраждав при падінні. Після всіх налаштувань зображення відмінної якості. Замовника повністю влаштувало скільки коштує поміняти екран в телевізорі.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтувати розбитий екран, поміняти новий екран + новий світлофільтр коштувало замовнику 3600 грн.

✓ Причини несправності

Причина по якій знадобилася заміна нової матриці - це механічні пошкодження, що з'явилися на ній в результаті падіння телевізора з тумбочки на підлогу, на якому були розкидані сторонні предмети.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, на який видана гарантія, замовнику рекомендовано стежити за тим, щоб телевізор був встановлений правильно, а саме, більш надійно. Якщо він впаде ще раз, невідомо, скільки коштуватиме заміна і чи буде вона рентабельною.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.