Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

«Сітка» з тріщин на матриці телевізора Sony KDL-32R433B, скільки коштує замінити матрицю на телевізорі.

Закінчення ремонту: 17.07.2019
Замовлення №: 90372
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Соні KDL-32R433B з 32" матрицею та роздільною здатністю HD Ready та підсвічуванням Direct LED, підтримує бездротову мережу Wi-Fi. Модель зібрана в Словаччині в 2014 році, у неї є прийом цифрових сигналів за допомогою відповідних тюнерів стандарту DVB-T, DVB- T2 та DVB-C. Вбудований медіаплеєр з підтримкою таких форматів, як MP3, WMA, MPEG4, Xvid, MKV, JPEG.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі розбита матриця, але перш ніж виконувати ремонт, замовник вирішив дізнатися, скільки коштує замінити матрицю на телевізорі. З його слів дізналися, що телевізор впав з тумбочки на підлогу, після того, як його ненавмисно зачепили.

✓ Діагностика сервісним центром

Як правило, визначити, скільки коштує замінити матрицю на телевізорі можна тільки після проведеної діагностики. Через падіння на матриці численні механічні пошкодження, а саме, біля правої бічної рамки утворилася «сітка» з тріщин (добре видно на світлині №3). Тут же довга розмита смуга бірюзового кольору. Верхня частина сірого кольору, на якій безліч вертикальних різнокольорових смуг. Ще кілька стовпців вздовж лівої бокової рамки. В даному випадку екран можливо тільки замінити. Те, скільки буде коштувати цей ремонт замовника повністю влаштувало.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу, скільки коштує замінити матрицю на телевізорі буде залежати від того, де і як замовити та купити нову деталь. У нас великий досвід роботи в даній сфері, перевірені постачальники та добре налагоджені зв'язки. Дізнавшись, скільки коштує нова панель до цього телевізора, було прийнято рішення про її придбання та подальшої заміни. Після її отримання телемайстри зняли розбиту панель та на її місце встановили нову. Після всіх необхідних налаштувань зображення відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

В даному випадку нова матриця, яку замовили, разом з демонтажем та заміною коштували замовнику 3900 грн.

✓ Причини несправності

Падіння сучасного телевізора з тумбочки або зі стіни - це гарантовано призводить до того, що ремонт коштує дорого, оскільки на матриці з'являються тріщини, і не має значення скільки їх. Навіть одна тонка тріщина здатна повністю вивести пристрій з ладу. Даний випадок наочно це підтверджує.

✓ Рекомендації сервісного центру

З тим, скільки коштує цей ремонт замовник повністю згоден. Щоб уникнути подібних проблем в подальшому, йому рекомендовано поводитись з пристроєм максимально акуратно, намагатися, щоб з панеллю не було ніяких взаємодій. Йому надані роз'яснення, що через те, що екран тонкий, тому сильно вразливий до будь-яких механічних впливів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.