Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сірий фон на екрані замість зображення в Samsung LE37A656A1F, продіагностувати телевізор.

Закінчення ремонту: 09.10.2019
Замовлення №: 90645
✓ Пристрій, виробник, модель

37-дюймовий LCD телевізор Samsung LE37A656A1F, який зібраний у Словаччині, має роздільну здатність 1920x1080 пікселів, динамічну контрастність 15000:1 та формат екрана 16:9. Модель з чотирма роз'ємами HDMI, що перетворює її на повноцінний домашній розважальний комплекс.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор надійшов з проблемою - сірий фон на екрані замість зображення. Замовник думав, що це може бути пов'язане з кабелем HDMI, змінив його, однак проблема залишилася не вирішеною. Оскільки модель досить стара, він попросив продіагностувати телевізор, тому що тільки після діагностики та визначення ціни ремонту, він із сім'єю ухвалить рішення, лагодити його або викинути.

✓ Діагностика сервісним центром

Незважаючи на те, що телевізор досить застарів, він у хорошому стані, у нього акуратний корпус, рамка та не пошкоджена матриця (видно на світлині №1). Щоб продіагностувати телевізор та виконати його подальший ремонт, його розібрали та з'ясували, що з ладу вийшла плата Т-con матриці, яку можна відновити на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у відновленні працездатності плати Т-con матриці, для чого довелося перепаяти багато різних компонентів, включаючи резистори, конденсатори, мікросхему AS15H. Завдяки тому, що вдалося правильно продіагностувати телевізор, ремонт виявився з позитивним результатом та зможе пропрацювати ще не один рік.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення Т-con матриці з перепаюванням деталей, включаючи мікросхему, коштувало замовнику 1600 грн., продіагностували його безкоштовно.

✓ Причини несправності

Як виявилося, причиною несправності стала плата T-con, що вийшла з ладу, яка пов'язує основну плату телевізора з матрицею. Її поломка може виявлятися за будь-яких спотворень зображення (у разі заливало сірим). Однак відрізнити несправність основної плати від поломки t-con дуже складно, тому продіагностували обидві.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки телевізор експлуатується вже досить давно, а в його роботі виникали несправності, відповідно виконувався ремонт, рекомендовано надалі поводитися з ним максимально акуратно та дбайливо. В іншому випадку його знову доведеться продіагностувати, якщо виявиться якась проблема.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.