Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сірий екран, немає зображення в Kenwood DNX8220BT, ремонт сенсорного екрана автомагнітоли.

Закінчення ремонту: 03.06.2019
Замовлення №: 90308
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола Кенвуд DNX-8220BT з 6.95-дюймовим інтерактивним сенсорним екраном зі штатним місцем стандарту 2DIN. Модель доповнена високочутливим GPS приймачем з модулем CIRF3 (вбудована навігація від компанії Garmin), вбудованим декодером TMC/TMCpro.

✓ Заявлена несправність замовником

Імовірно потрібен ремонт сенсорного екрана автомагнітоли, оскільки перестав працювати саме екран. За словами замовника немає зображення, екран сірого кольору, не завантажується. Відповідно не зображається список радіостанцій, причому радіостанції перемикаються кнопками або сенсором, іншими словами не працює саме зображення.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше візуальне враження - цей сенсорний ресивер в хорошому стані, раніше його не ремонтували. Пристрій розібрали та з'ясували, що в даній моделі використовується плата J76-0508-32, при цьому в ході діагностики встановлено, що проблема виникла в модулі дисплея, відповідно припущення повністю підтвердилися, що необхідний ремонт сенсорного екрана автомагнітоли.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали складний ремонт плати екрану, замінили багато оригінальних деталей, включаючи резистори та конденсатори, також пропаяли роз'єму шлейфу на дисплей. Для виконання такої складності ремонту сенсорного екрана автомагнітоли залучено спеціальну інфрачервону паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт із заміною багатьох деталей і пропайкою шлейфу на екран обійшовся замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причин, через котрі трапляються подібні проблеми є декілька. Можливо проблему у не якісній заводській паці, а позаяк не всі наші дороги високої якості, доводиться їздити по ямах та вибоїнах, тому, цілком можливо, автомагнітолу постійно трясло, як результат з ладу вийшов модуль дисплея.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту з гарантією, користувачеві рекомендовано користуватися сенсорним екраном максимально акуратно, намагатися не їздити по поганих дорогах, інакше проблеми не уникнути.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.