Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Шумить вентилятор і відключається з перегрівом ноутбук Acer eMachines E640-P322G, ремонт ноутбуків Асер.

Закінчення ремонту: 02.08.2019
Замовлення №: 90490
✓ Пристрій, виробник, модель

15.5-дюймовий ноутбук Асер eMachines E640-P322G з непоганою продуктивністю. Модель побудована на базі процесора AMD Athlon II Dual-Core P320 з частотою 2.1 ГГц, 2 ГБ оперативної пам'яті. Ноутбук оснащений жорстким диском ємністю 320 ГБ та дискретною відеокартою ATI Radeon HD 5470 з 512 МБ виділеної пам'яті. Мдулем Wi-Fi 802.11 b/g/n представлені бездротові можливості ноутбука.

✓ Заявлена несправність замовником

Клієнт звернувся з проханням, щоб ми виконали ремонт ноутбуків Асер, оскільки в його роботі відбулися несправності, а саме, починає шуміти вентилятор і з перегрівом він взагалі відключається. Оскільки ноутбук використовується для виконання щоденної роботи, ремонт потрібен якомога швидше. Разом з комп'ютером замовник приніс зарядний пристрій.

✓ Діагностика сервісним центром

Ноутбук від популярного виробника Асер в хорошому стані, не дивлячись на те, що раніше його розкривали і виконували ремонт. У даній моделі використовується плата E222034. В ході виконання попередньої діагностики майстер встановив, що з ладу вийшла материнська плата, відповідно необхідний ремонт ноутбуків Асер по її відновленню.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту материнської плати знадобилася перепайка різних деталей, включаючи мікросхему. Відновлені ланцюги живлення. Зроблена чистка системи охолодження, яка була забита пилом. Після ремонту ноутбуків Асер, на який видана гарантія, він працює добре, більше не відключається та вентилятор не шумить.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт материнської плати з перепайкою деталей, відновленням ланцюгів живлення, а також чистка СО обійшлися замовнику 900 грн.

✓ Причини несправності

Цей ноутбук від відомої компанії Асер вийшов з ладу, оскільки несправною виявилася материнська плата. Мало того, куллер був забитий пилом, тому під час роботи шумів, а оскільки охолодження не виконувалося належним чином, ноутбук Асер сильно перегрівався та відключався.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано періодично виконувати профілактику ноутбука Асер, в іншому випадку він знову вийде з ладу. Йому також доведено до відома про те, що завдяки тому, що материнську плату вдалося відновити на компонентному рівні, міняти її не довелося, що позитивно вплинуло на кінцеву вартість ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.