Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Самостійно перемикає канали, вимикається телевізор LG 32LE3300, ремонт поломки телевізора LG.

Закінчення ремонту: 21.07.2020
Замовлення №: 00406
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор ЛГ 32LE3300 (LG) зібраний у лютому 2011 року, він наділений лаконічним дизайном та витонченим корпусом. Модель з матрицею 32-дюйма, роздільною здатністю 1366x768 пікселів, контрастністю 1000000:1 та кутом огляду 178 градусів, як по горизонталі, так і по вертикалі. Телевізор працює під управлінням процесора зображення XD Engine, він підтримує стандарти системи кольоровості PAL, SECAM, NTSC. У телевізора 2 роз'єми AV, 3 аудіо, компонентний, SCART, RGB, VGA, 4 HDMI, USB 2.0, RS-232, оптичний вихід, вихід на навушники, CI/PCMCIA, RF. Два односмугові динаміки по 10 Ватт кожен + технологія Infinite Sound Clear Voice II забезпечують високу якість звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

У роботі цього телевізора виникли проблеми, а саме він сам перемикає канали. Тому замовнику потрібно, щоб ми виконали ремонт поломки телевізора LG. Від замовника дізналися, що телевізор з моменту придбання (близько 9 років тому) вийшов із ладу вперше. Коли сталася несправність, він вирішив, що зможе самостійно вирішити проблему, розібрав телевізор, але тільки посилив проблему, оскільки по необережності відірвав роз'єм клавіатури від плати.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що попри таку тривалу експлуатацію, цей телевізор від популярного виробника LG у відмінному стані. Корпус, рамка та задня стінка телевізора без будь-яких механічних пошкоджень, вона чиста та не запилена, всі етикетки на місці, вони добре читальні. У сервісному центрі телевізор також самостійно перемикав канали та вимикався. Його повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовуються материнська плата (Main Board) EAX61766102(0), тюнер EBL60721201, блок живлення E247691, діодний міст RS405M. Щоб визначити причину несправності та надалі правильно виконати ремонт поломки телевізора LG було виконано діагностику. Вона показала, що з ладу вийшла плата управління та клавіатури, несправна материнська плата.

✓ Ремонт сервісним центром

Для усунення поломки у цьому телевізорі було відновлено контакти роз'єму клавіатури на платі (пайку виконували під мікроскопом), про що свідчить остання світлина. Також виконано ремонт материнської плати, де перепаяли несправні радіодеталі. До них входять діоди, резистори, кілька конденсаторів та одна мікросхема. Після такого ремонту поломка телевізора LG повністю усунена – канали самостійно більше не перемикаються. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення контактів роз'єму клавіатури на платі, ремонт плати Main Board з заміною на ній різних деталей клієнт заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

У цьому телевізорі LG несправними виявилися два модулі - плата керування та клавіатури, а також материнська плата. Проблема посилилася тим, що користувач, не маючи досвіду, вирішив самостійно виконати ремонт, розібравши телевізор. При цьому нічого зробити не зміг, а через необережність відірвав роз'єм клавіатури від плати, який довелося згодом відновлювати під мікроскопом.

✓ Рекомендації сервісного центру

Яка б надалі не виникла поломка в роботі цього вже досить застарілого телевізора, замовнику рекомендовано нічого більше самостійно не робити! Телевізор не розбирати! Найкращим рішенням стане звернення до фахівців сервісного центру, які мають великий досвід роботи з виконання ремонтів телевізорів із найскладнішими несправностями.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.