Однофазний сервомоторний стабілізатор напруги Руселф SDW II-10000-L - це оптимальний інструмент для забезпечення якісним електроживленням міських квартир, приватних будинків та офісів. Він поєднює хорошу навантажувальну здатність, надійність та цілком адекватну ціну. Стабілізатор з повною потужністю 10000 ВА, широким робочим діапазоном 120-275 В та високою точністю підтримки напруги на виході - 1,5%.
Стабілізатор напруги надійшов в нашу майстерню з проблемою - сам вимикається і не стабілізує напругу, іншими словами, несподівано вимикається, немає стабілізації вихідної напруги. З цієї причини необхідний ремонт стабілізаторів напруги ціна на який може бути встановлена тільки після проведеної діагностики.
Стабілізатор надійшов в задовільному стані, на лицьовій панелі не вистачає кришки (видно на світлині №1 і 4). Користувач намагався самостійно виконати ремонт, відкрутив гвинти на вхідний колодці, але більше нічого зробити не зміг. Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується плата HMB36p04A1102, реле LJQX-60F/1Z. Усередині за час експлуатації зібралося багато пилу. В ході діагностики з'ясували, що проблема в мережевих ланцюгах, тому потрібно ремонт стабілізаторів напруги ціна на який буде відповідною.
Для результативного ремонту сервомоторних стабілізаторів напруги ціна з замовником узгоджена, знадобилося відновлення мережевих ланцюгів, для чого довелося перепаяти багато оригінальних деталей. Також виконано чищення від пилу. На цей ремонт видана гарантія, з ціною користувач повністю згоден. Працездатність приладу перевірена в сервісному центрі, він більше самостійно не вимикається, напругу стабілізує добре.
Ціна даного ремонту з урахуванням оригінальних деталей, які довелося перепаяти, склала 1000 грн.
З усього видно, що причиною виникнення даної несправності цього стабілізатора напруги, стали мережеві ланцюги, що вийшли з ладу. Крім того, постійні перевантаження і не компетентне втручання самого замовника, також несприятливо вплинули на роботу пристрою.
Замовнику рекомендовано в подальшому користуватися стабілізатором напруги вдумливо, намагатися не перевантажувати, екслуатувати акуратно! При виникненні будь-яких збоїв в роботі, ніяких самостійних дій більше не робити, оскільки ціна подальшого ремонту може виявитися набагато вищою.
Коментувати