Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сам вимикається і не стабілізує Rucelf SDW II-10000-L, ремонт стабілізаторів напруги ціна.

Закінчення ремонту: 29.06.2019
Замовлення №: 90417
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний сервомоторний стабілізатор напруги Руселф SDW II-10000-L - це оптимальний інструмент для забезпечення якісним електроживленням міських квартир, приватних будинків та офісів. Він поєднює хорошу навантажувальну здатність, надійність та цілком адекватну ціну. Стабілізатор з повною потужністю 10000 ВА, широким робочим діапазоном 120-275 В та високою точністю підтримки напруги на виході - 1,5%.

✓ Заявлена несправність замовником

Стабілізатор напруги надійшов в нашу майстерню з проблемою - сам вимикається і не стабілізує напругу, іншими словами, несподівано вимикається, немає стабілізації вихідної напруги. З цієї причини необхідний ремонт стабілізаторів напруги ціна на який може бути встановлена тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Стабілізатор надійшов в задовільному стані, на лицьовій панелі не вистачає кришки (видно на світлині №1 і 4). Користувач намагався самостійно виконати ремонт, відкрутив гвинти на вхідний колодці, але більше нічого зробити не зміг. Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується плата HMB36p04A1102, реле LJQX-60F/1Z. Усередині за час експлуатації зібралося багато пилу. В ході діагностики з'ясували, що проблема в мережевих ланцюгах, тому потрібно ремонт стабілізаторів напруги ціна на який буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту сервомоторних стабілізаторів напруги ціна з замовником узгоджена, знадобилося відновлення мережевих ланцюгів, для чого довелося перепаяти багато оригінальних деталей. Також виконано чищення від пилу. На цей ремонт видана гарантія, з ціною користувач повністю згоден. Працездатність приладу перевірена в сервісному центрі, він більше самостійно не вимикається, напругу стабілізує добре.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна даного ремонту з урахуванням оригінальних деталей, які довелося перепаяти, склала 1000 грн.

✓ Причини несправності

З усього видно, що причиною виникнення даної несправності цього стабілізатора напруги, стали мережеві ланцюги, що вийшли з ладу. Крім того, постійні перевантаження і не компетентне втручання самого замовника, також несприятливо вплинули на роботу пристрою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику рекомендовано в подальшому користуватися стабілізатором напруги вдумливо, намагатися не перевантажувати, екслуатувати акуратно! При виникненні будь-яких збоїв в роботі, ніяких самостійних дій більше не робити, оскільки ціна подальшого ремонту може виявитися набагато вищою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.