Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, затемнення на половину екрана в телевізорі LG 32LK6100PLB, діагностика LED телевізорів.

Закінчення ремонту: 19.07.2019
Замовлення №: 90123
✓ Пристрій, виробник, модель

Бюджетний «розумний» телевізор ЕЛДЖІ 32LK6100 PLB, що зібраний в Польщі в 2018 році, наділений 32-дюймовим LCD екраном з LED підсвіткою та роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. За якість звуку відповідають два 5-Ватні динаміка. В основу функціональності LED телевізора покладена платформа LG Smart TV під управлінням операційної системи WebOS.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі розбитий екран, затемнення на половину екрана, з такою несправністю він поступив в наш сервісний центр. Замовник попросив, щоб спочатку була проведена діагностика LED телевізорів та визначена сума ремонту по заміні матриці. Якщо вона виявиться вищою за 3600 грн, тоді він від нього відмовиться та оплатить тільки ціну діагностики. Також з'ясували, що по екрану був сильний удар, в результаті чого на ньому з'явилися різного роду механічні пошкодження.

✓ Діагностика сервісним центром

У нашому сервісному центрі будь-якої складності ремонту передує діагностика LED телевізорів, і даний випадок не виняток. У телевізорі дуже сильно пошкоджена матриця, в лівому верхньому кутку, куди припав удар, з'явився великий сяючий скол, від якого в різні боки тріщини різної довжини. Між тріщинами вертикальні різнокольорові стовпчики. Друга частина екрану затемнена. Вгорі проглядаються залишки написів. Трохи нижче - напис «Немає сигналу», який двоїться (добре видно на світлинах №1 і 2). Діагностика показала, що разом із заміною матриці потрібне відновлення рівномірності LED підсвітки.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити і купити матрицю, рівноцінну розбитій, причому за ціною, яка повністю влаштувала замовника. Після її отримання телемайстри демонтували зіпсовану деталь, а на її місце встановили нову. Завдяки проведеній діагностиці LED телевізорів також відновили LED підсвітку, яка рівномірна по всьому екрану. На останній світлині видно, що зображення відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Замовник заплатив за нову матрицю та її заміну, а також за відновлення підсвітки 3600 грн., Діагностика увійшла в цю суму.

✓ Причини несправності

Оскільки на LED матриці сучасного телевізора з'явилися різного роду дефекти, відповідно на неї чинився механічний вплив, в даному випадку це був сильний удар. Завдяки правильно виконаній діагностиці, працездатність цього телевізора повністю відновлена.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібного ремонту в подальшому, користувачеві рекомендовано поводитися з телевізором дбайливо та акуратно, уникати контакту з тонкою та дуже вразливою матрицею.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.