Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, затемнене зображення зі світлими плямами LG 42LB552V, діагностика телевізора ЛДЖІ.

Закінчення ремонту: 11.11.2019
Замовлення №: 90423
✓ Пристрій, виробник, модель

РК Full HD телевізор ЛДЖІ 42LB552V з 42-дюймовою IPS матрицею, зібраний у 2014 році. Модель з частотою розгортки 100 Гц (MCI), наявністю цифрових тюнерів DVB-T2, C і S2 та двох роз'ємів HDMI. За якість звуку відповідає акустична система з 2 динаміків по 5 Вт кожен та підтримкою об'ємного звучання Virtual Surround.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надіслали із м. Ковель Волинської області, запакованим у картоні. Причина звернення до сервісного центру – через падіння розбитий екран, затемнене зображення зі світлими плямами, зламана одна з двох ніжок, що лежать у коробці внизу. Замовнику потрібно, щоб була виконана діагностика телевізора ЛДЖІ, оскільки з таким набором дефектів матриці після падіння, а також через зламану ніжку є сумніви щодо необхідності телевізора. Він також попросив, щоб під час проведення діагностики телевізора ЛДЖІ підрахували повну суму ремонту, тоді він зможе вирішити, що робити.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор впав з тумбочки екраном вниз, в результаті чого на матриці численні механічні дефекти - вище середини два скола, що світяться, від яких в різні боки розійшлися різної довжини тріщини. Екран у плямах різного кольору - вздовж верхньої рамки смуга синього кольору, у верхньому лівому кутку розпливчаста сіра пляма (імовірно відбулося відшарування матриці), ще одна велика пляма вище за логотип LG (ЛДЖІ). Вздовж правої бічної рамки велика растрова пляма, що складається з різнокольорових ліній, що перетинаються. Лівіше світла пляма невизначеної форми. Також на екрані з'явилися вертикальні кольорові лінії (жовті, фіолетові, сині, зелені). Всі ці дефекти добре помітні на світлині №2. Одна ніжка зламана та відновленню не підлягає (видно на світлині №3). Проведена діагностика телевізора ЛДЖІ показала, що з ладу також вийшла підсвітка телевізора (див. світлину №4), тому потрібна її заміна. Замовника повідомлено про те, що незважаючи на численні несправності, ремонт цього телевізора рентабельний.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки правильно проведеній діагностиці телевізора ЛДЖІ став зрозумілим весь обсяг роботи, який полягав у демонтажі розбитого екрана, установці нового, який довелося замовляти. Крім того, виконано заміну комплекту підсвітки. На останній світлині добре видно, що після всіх ремонтних робіт зображення на екрані чудової якості. Перевірено роботу телевізора від пульта дистанційного керування.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна матриці в телевізорі та комплекту підсвітки обійшлася у суму 6400 грн., діагностика зроблена безкоштовно.

✓ Причини несправності

Падіння телевізора з тумби призвело до того, що дуже сильно розбилася матриця, яка є тонкою та тендітною деталлю, з ладу вийшла підсвітка, а також зламалася одна ніжка. Завдяки правильно виконаній діагностиці та великому досвіду телемайстрів, цього разу телевізор від виробника ЛДЖІ вдалося відновити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такого складного ремонту по заміні матриці та підсвітки, рекомендовано поводитися з телевізором більш дбайливо. Якщо не вдасться придбати нову ніжку, тоді є сенс повісити 9.5 кг телевізор на стіну, тим паче, що для цього передбачено спеціальне кріплення (стандарт VESA 400 x 400).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.