Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, втиснутий усередину, стирчить частина розбитої матриці в телевізорі LG 43UM7600, заміна пошкодженого екрана телевізора.

Закінчення ремонту: 23.05.2020
Замовлення №: 00281
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий рідкокристалічний телевізор ЛГ 43UM7600PLB з LED підсвіткою зібраний у Польщі в 2019 році. Цей «розумний» телевізор з функцією Smart TV (ОС WebOS) має високу 4К роздільну здатність 3840x2160 пікселів. Завдяки швидкому та точному чотириядерному процесору усуваються шуми, при перегляді забезпечується динамічніше кольоровідтворювання та контрастність. У цій моделі застосовані найінноваційніші розробки, включаючи налаштування звуку одним дотиком (One Touch Sound Tuning), інтелектуальне розпізнавання голосу, технологія покращення часу відгуку в іграх, функції «Універсальний Пульт», «Швидкий доступ», Віртуальна реальність та багато іншого. У телевізора 4 роз'єми HDMI 1.4, два USB, CI слот та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

В телевізорі дуже сильно розбитий екран, на ньому багато механічних пошкоджень, з правого боку відсутнє зображення. З цієї причини потрібна заміна пошкодженого екрана телевізора. Від замовника, який звернувся до нас по допомогу, дізналися, що телевізор практично новий, його придбали трохи менш як рік тому для використання у вітальні. Після придбання його було встановлено на невеликій тумбі, яка входить до комплекту меблів. Випадково телевізор зачепили та він упав вниз екраном на підлогу. Коли його підняли, то відразу зрозуміли, що він повністю вийшов з ладу, оскільки пошкодженою виявилася матриця, вона втиснута усередину. Рамка та підставка (ніжки) під час падіння не постраждали.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що при падінні більшою мірою постраждав правий бік телевізора, на ньому більше пошкоджень, ніж ліворуч. Тут великого розміру скол, навколо якого "сітка" з дрібних тріщин та пляма невизначеної форми сірого кольору (у цьому місці відбулося відшарування матриці). Також кілька довгих глибоких тріщин пройшли через весь екран. Лівіше з'явилося багато різнокольорових вертикальних ліній. Ще ліворуч – широкий стовпець сірого кольору. На решті екрана залишилося зображення та частина заставки, тут проглядаються вертикальні та горизонтальні смуги (добре видно на перших двох світлинах). При падінні не тільки розбитий екран, він втиснутий усередину, стирчить частина розбитої матриці (див. світлину №4). З таким набором дефектів можлива лише заміна пошкодженого екрана телевізора. Після того, як телевізор розібрали та провели поглиблену діагностику, з'ясували, що з ладу також вийшли світлофільтри, світлорозсіювач, які не підлягають відновленню, тому потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу необхідно було вирішити проблему з придбанням нового екрану для цього телевізора, причому зі збереженням усіх параметрів та характеристик. Після його отримання телемайстри виконали заміну пошкодженого екрана телевізора. Також замінили світлофільтри та світлорозсіювач, які постраждали під час падіння. Після наведених вище робіт та налаштувань цей телевізор повністю в робочому стані, це видно на останній світлині. На нову матрицю та ремонт з її встановлення видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна пошкодженого екрана телевізора на новий, заміна світлофільтрів та світлорозсіювача обійшлися замовнику 7800 грн.

✓ Причини несправності

Телемайстрам нашого сервісного центру часто доводиться стикатися з ситуаціями, коли встановлений на тумбі, ніші меблів або на стіні телевізор падає на підлогу. Цей випадок саме до таких належить. При цьому він досить не ординарний, тому що при падінні пошкодженим виявився екран, який від сильного удару втиснутий усередину, частина розбитої матриці стирчала біля бічної рамки. Крім того, з ладу вийшли світлофільтри та світлорозсіювач, які не підлягали ремонту та знадобилася їх заміна. Такі неприємності, що вимагають дорогої заміни пошкодженого екрана телевізора, трапляються, як правило, через недбалість користувачів, через неакуратне поводження.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цей практично новий телевізор, якісно відремонтований після такої складної проблеми, зможе пропрацювати досить тривалий час, якщо надалі поводитися з ним акуратніше. Рекомендовано стежити, щоб телевізор знову не зіштовхнули з тумбочки на підлогу. Враховуючи той факт, що цього разу при падінні постраждала не лише матриця, а й світлофільтри та світлорозсіювач, повторний подібний ремонт може виявитися нерентабельним.    

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.