Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран у ноутбуку Asus K53E (K53E-SX517D), ремонт із заміни матриці ноутбука.

Закінчення ремонту: 18.11.2019
Замовлення №: 90791
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук Асус K53E (K53E-SX517D), який зібраний у 2011 році, наділений 15.6-дюймовою матрицею з роздільною здатністю 1366х768 пікселів, в ньому використовується двоядерний процесор Intel Core i3-2330M, вінчестер об'ємом 320 Гт та 3ГБ оперативної пам'яті. Ноутбук працює на основі операційної системи DOS. Відмінною особливістю даної моделі ноутбука є підтримка технології IceCool, де гарячі компоненти знаходяться на нижній стороні материнки, завдяки чому верхня частина корпусу залишається прохолодною.

✓ Заявлена несправність замовником

Ноутбук надійшов у сервісний центр із проблемою – розбито матрицю, на якій з'явилися механічні пошкодження. Замовник попросив, щоб було виконано ремонт із заміни матриці ноутбука. Від нього дізналися, що несправність сталася випадково, під час роботи він залишив на клавіатурі флешку, а при закритті кришки почув хрускіт матриці, що тріснула, та зрозумів про всі наслідки і що заміни не уникнути. Оскільки комп'ютер потрібен для щоденної роботи, замовник попросив, щоб ремонт виконали терміново.

✓ Діагностика сервісним центром

У ноутбуці дуже сильно розбита матриця, на ній утворилася велика чорна пляма невизначеної форми, яка має як би два промені, один з яких закінчується у верхньому правому кутку. Навколо променів багато чорних цяток (добре видно на світлині №2). Візуально матриця розділена на дві частини - ліва сторона така, якою вона повинна бути, з правого боку вона світлого кольору, а навколо чорної плями множинні горизонтальні та вертикальні різнокольорові смуги різної ширини. З такими проблемами можливий лише ремонт із заміни матриці ноутбука.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати ремонт, що полягав у заміні нової матриці, насамперед необхідно було замовити та купити ідентичний екран LTN156 v0/2 – 40 pin LED. Нам вдалося це зробити (див. світлину №3), тому після його отримання виконано результативну заміну (видно на світлинах 4 та 5). Після такого ремонту із заміни матриці ноутбука, на який видана гарантія, він повністю у робочому стані. Як і просив замовник, ремонт виконаний у найстисліші терміни.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна в ноутбуці матриці, на якій були механічні пошкодження, обійшлася замовнику 1900 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, така несправність, як у цьому випадку, є досить поширеною. Неакуратне використання ноутбука, а саме залишена на клавіатурі флешка, стала причиною того, що на матриці з'явилися численні механічні пошкодження. Як результат, працювати на портативному комп'ютері в такому стані було неможливо та знадобився дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту, який зажадав заміни нової матриці, замовнику рекомендовано уважніше ставитися до ноутбука, не забути на клавіатурі жодних дрібних предметів (флешок, олівців, скріпок та іншого), оскільки несправність повториться. Також при закриванні ноутбука не плескати із зусиллям кришкою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.