Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран та з'явилася смуга у телевізорі LG 32LM6300PLA, заміна екрана LED телевізора LG.

Закінчення ремонту: 16.12.2019
Замовлення №: 90766
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛДЖІ 32LM6300 (LG) - це "розумний" 32-дюймовий FullHD РК телевізор з LED підсвіткою та використанням технології штучного інтелекту LG ThinQ. Ця модель, що зібрана в Кореї та увійшла до лінійки 2019 року, наділена функцією Smart TV (ОС webOS), бездротовим модулем Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n/ас), інтерфейсом Bluetooth 5.0, трьома роз'ємами HDMI. В телевізорі використовується технологія об'ємного звучання Virtual Surround Plus та Active HDR.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Білгород-Дністровський Одеської області надійшов телевізор із розбитою матрицею. Телефоном замовник повідомив, що телевізор використовувався на підставці та був встановлений в ніші меблів. Діти бігаючи по квартирі, ненароком чимось зачепили по екрану (імовірно іграшкою), в результаті з'явилася велика тріщина. З такою несправністю можлива виключно заміна екрана LED телевізора LG, так йому сказали в сервісному центрі в його місті, при цьому в ремонті відмовили, посилаючись на те, що не зможуть знайти потрібну нову матрицю.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлинах №1,2 та 3 добре видно, що в результаті удару по екрану вздовж усієї правої бічної рамки з'явилася досить глибока тріщина. Над логотипом LG видно широку світлу смугу, що складається з декількох тонких смуг різного відтінку. Попри те, що інших механічних пошкоджень не виявлено, заміна екрана LED телевізора LG неминуча.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання результативної заміни екрана LED телевізора LG насамперед необхідно було замовити та купити нову матрицю, що відповідає всім параметрам тієї, що розбита. Нам вдалося це зробити, завдяки добре налагодженим відносинам з фірмами постачальниками. Після отримання нового LED екрана телемайстри зняли розбиту деталь та на її місце встановили нову. У відремонтованому телевізорі виконані всі налаштування, як результат зображення та звук гарної якості, від пульта дистанційного керування він працює. Після заміни розбитого екрана, на яку видано гарантію, LED телевізор упакований у ту саму коробку та відправлений замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитого екрана, встановлення нового + виконання всіх необхідних налаштувань – 3800 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, найчастіше до подібної ситуації, коли в сучасному LED телевізорі, і LG не виняток потрібна заміна розбитої матриці, приводять витівки дітей, особливо коли телевізор використовується не на стіні. Цей випадок це добре підтверджує. Здавалося б незначний удар по екрану призвів до того, що на ньому з'явилася тріщина та широка смуга, через що телевізор повністю вийшов із ладу та перегляд телепередач став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

На цей раз вдалося виконати ремонт цього LED телевізора, до того ж заміна була рентабельною. При цьому замовник попереджений про те, що за такої проблеми в майбутньому навряд чи буде сенс виконувати подібний ремонт, тим більше, що в його рідному місті йому було відмовлено. Виходячи з цього, поводитися з новим екраном необхідно максимально акуратно, уникати будь-яких механічних впливів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.