Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран та сильно погнувся від удару телевізор Sony KDL32WD603BR, діагностика телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 12.10.2019
Замовлення №: 90673
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні KDL-32WD603 – це «розумний» HD Smart телевізор (ОС Linux), що увійшов до лінійки 2017 (Малайзійська збірка). Модель наділена 32-дюймовим LED екраном з роздільною здатністю 1366x768 пікселів та 60-герцевою частотою оновлення. Телевізор з двома 5-ватними стереодинаміками з підтримкою Dolby Digital Plus, в ньому використовується графічний чіп X Reality PRO. До інших позитивних сторін моделі можна віднести наявність бездротового модуля Wi-Fi, широкого асортименту портів та роз'ємів, до яких входять два HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню з м. Кропивницький доставлений телевізор від популярного виробника Соні з дуже пошкодженим екраном. Телефоном замовник повідомив, що телевізор зірвався зі стіни та впав на підлогу, причому удар був таким сильним, що не тільки постраждала матриця, але також погнувся корпус. Перш ніж виконувати ремонт, він хотів, щоб спочатку була виконана діагностика телевізора Соні та прораховано загальну суму ремонту. Тільки після цього він вирішить, що робити.

✓ Діагностика сервісним центром

У нас завжди виконується діагностика телевізора Соні, тому цей випадок не виняток. На світлинах №1 та 2 видно, що внаслідок падіння на матриці численні механічні пошкодження. Біля верхньої рамки скол, що світиться, по всьому екрану тріщини різної довжини та плями сірого кольору. Праворуч великий прямокутник з переважанням рожевого кольору, що складається з вертикальних кольорових смуг. Біля нижньої рамки залишилася частина заставки. На світлині №3 можна побачити, як сильно від удару посередині погнувся корпус. За допомогою діагностики встановлено «фронт» майбутніх робіт, визначено їх вартість та повідомлено замовнику, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що потрібно було зробити в цій ситуації, замовити відповідну 32-дюймову LED матрицю. Після її отримання виконали вигинання ліхтаря екрана, інші роботи з відновлення корпусу та потім заміну нової панелі. Завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора Соні, нам вдалося повністю відновити його працездатність після падіння, тепер зображення відмінної якості (див. світлину №4), а корпус рівний (видно на світлині №5).

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна матриці Соні, вигинання ліхтаря екрана, інші роботи з відновлення корпусу коштували 4200 грн., діагностика безкоштовна.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення такої складної несправності, коли постраждала не лише матриця, а й корпус телевізора, стало падіння його з висоти (зірвався зі стіни). Таке могло статися через те, що неякісно встановили кріплення, можливо не врахували вагу телевізора від компанії Соні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після діагностики та складного ремонту телевізор відправили замовнику, а по телефону дали корисні поради та рекомендації щодо подальшої експлуатації телевізора Соні. Оскільки його вага 5,2 кг, ретельно продумати кріплення, якщо у планах його встановлення на стіні. Можливо, має сенс звернутися за допомогою до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.