Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран та продавлений праворуч у телевізорі LG 32LN570V, потрібна діагностика телевізора.

Закінчення ремонту: 21.01.2020
Замовлення №: 90814
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор ЕЛЖІ 32LN570V, зібраний у 2013 році, з функцією Smart TV, з можливістю підключення через Wi-Fi за умови купівлі спеціального Wi-Fi модуля. За високу якість зображення у телевізорі відповідає процесор Triple XD Engine. До інших позитивних якостей моделі можна віднести кут огляду 178°/178°, хороший набір портів та роз'ємів - 3 USB 2.0, 3 HDMI, CI (PCMCIA) слот, 2 антенних, композитний вхід, SCART, компонентний вхід (Y, Pb, Pr + Аудіо), цифровий аудіо вихід (оптичний), ПК аудіо вхід, LAN, вихід для навушників.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашої майстерні надійшов телевізор, на екрані якого численні механічні дефекти. З розповіді користувача з'ясували, що спочатку відразу після придбання телевізор використовувався на рідній підставці у ніші меблів. Але з часом його вирішили повісити в спальні на стіні. Кріплення та встановлення телевізора замовник виконував самостійно, при цьому найшвидше не правильно розрахував кріплення, оскільки телевізор повисів певний час зірвався зі стіни та впав на підлогу. Коли його підняли, то зрозуміли, що телевізор повністю вийшов із ладу. Оскільки телевізор пропрацював сім років, замовнику потрібна діагностика телевізора. Якщо після падіння та такого сильного удару екран буде нормально показувати та підсвітка ще попрацює, він погоджується на ремонт із заміни матриці.

✓ Діагностика сервісним центром

Як показує багаторічний досвід роботи, незалежно від складності несправності завжди потрібна діагностика телевізора, і цей випадок не є винятком. Початковий огляд показав, що матриця розбита дуже сильно, праворуч вона продавлена. У нижньому лівому кутку кілька сколів, від яких численні тонкі тріщини, тут же «сітка» із дрібних тріщин. Візуально екран ніби розділений на дві частини, права його частина в сірій брижах, ліва в численних вертикальних кольорових смугах, які тягнуться вздовж усієї верхньої рамки та практично до верхнього правого кута. Внизу з'явилася світла пляма невизначеної форми, на ній також багато смуг, але горизонтальних. Всі вищеописані механічні пошкодження матриці можна розглянути на світлинах №1, 2, 3 та 4. У цьому конкретному випадку в обов'язковому порядку потрібна була діагностика телевізора, за допомогою якої вдалося встановити, що при падінні інші модулі, включаючи підсвітку, не постраждали, тому заміна матриці буде рентабельною.

✓ Ремонт сервісним центром

Завжди потрібна діагностика телевізора, оскільки з її допомогою вдалося встановити, що в цьому випадку необхідна заміна лише матриці, решта модулів справні. Виходячи з цього ми змогли замовити та купити нову панель для цього телевізора та виконати результативний ремонт. Після заміни виконано всі необхідні налаштування, тому зображення чудової якості. Після такого ремонту замовнику необхідно лише встановити телевізор та у високій якості переглядати свої улюблені телепередачі. На нову матрицю + виконаний ремонт ми видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нового екрану з урахуванням самої деталі, яку купили коштувала 3800, діагностика, яка була потрібна, виконана безкоштовно.

✓ Причини несправності

Падіння телевізора з висоти через неправильно розраховане кріплення є досить поширеним явищем, що призводить до наслідків, коли потрібні досить великі фінансові вкладення. У цьому випадку користувач самостійно встановлював телевізор на стіні, зробивши це не професійно. Як результат, телевізор зірвався та впав.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі не була потрібна діагностика телевізора та подальший ремонт, рекомендовано при встановленні телевізора на стіну, звернутися за допомогою до професіоналів, які виконають кріплення з урахуванням ваги телевізора, який без підставки становить 7 кг. Замовнику повідомили про те, що незважаючи на те, що телевізор експлуатується вже протягом 7 років, після ремонту при правильному використанні він пропрацює досить тривалий час, оскільки повністю в робочому стані.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.