Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран та не видно картинки на телевізорі LG 32LB551U, послуги з діагностики телевізорів.

Закінчення ремонту: 07.10.2019
Замовлення №: 90650
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор ЕЛДЖІ 32LB551U відноситься до моделей початкового рівня, він зібраний у 2014 році та наділений 32-дюймовою IPS-матрицею, в якій використовується DirectLED підсвітка. Модель працює під керуванням процесора обробки зображення Triple XD Engine, що гарантує високу якість зображення, а за допомогою функції Picture Wizard III досягається просте регулювання параметрів зображення.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашому сервісному центрі послуги з діагностики телевізорів виконуються безкоштовно за умови подальшого ремонту. Телевізор, що поступив, з дуже сильно пошкодженою матрицею, в яку потрапили важким, але гострим предметом. В результаті не видно зображення та меню, тому замовник має підозри, що однією заміною матриці не обійдеться, а потрібен ще ремонт інших модулів, що відіб"ється на кінцевій вартості. Він попросив виконати діагностику, щоб з'ясувати ціну ремонту, тоді вирішить чи варто телевізор лагодити. Також йому вкрай важливо, щоб укластися за два тижні.

✓ Діагностика сервісним центром

Через удар у нижній правий кут на матриці з'явилася дірка, що світиться, від якої на всі боки тріщини різної довжини, чотири довгі тріщини, що пройшли через весь екран, досить глибокі. У місці удару багато чорних круглих плям, які разом із тріщинами нагадують квітку. Решта екрану покрита численними вертикальними стовпцями різного кольору, у деяких місцях «сітка». Біля верхньої рамки плями (всі дефекти добре помітні на світлині №1). Надані послуги з діагностики телевізорів показали, що несправна лише безпосередньо сама матриця, тому цей ремонт із заміни нової матриці коштуватиме 3500 грн., на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили нову 32-дюймову LED панель, яка повністю відповідає всім параметрам даного телевізора. Після її отримання послуга полягала у виконанні демонтажу розбитої матриці та встановлення нової з наступними налаштуваннями. В результаті зображення відмінної якості, звук теж, на дистанційне керування телевізор реагує. Цей результативний ремонт став можливим завдяки правильно виконаній послузі з діагностики телевізорів. Як і просив замовник, послуга із заміни екрана була виконана протягом двох тижнів.

✓ Загальна вартість ремонту

У нашій майстерні така послуга як діагностика виконується безкоштовно, клієнт тільки заплатив за ремонт 3500 грн.

✓ Причини несправності

Дірки, тріщини, сколи, смуги та інші дефекти на матриці сучасного телевізора з'являються з однієї простої причини - не акуратна експлуатація з боку користувачів, і цей приклад є відмінним тому підтвердженням. Через удар по тонкій матриці, з'явилися множинні механічні пошкодження, відповідно була потрібна така послуга, як діагностика та наступна заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник попереджений про те, що у разі неправильного поводження з телевізором та виникнення подібної несправності послуга із заміни нового екрана, включаючи діагностику, може стати нерентабельною. Не допускати контакту з матрицею, винятком є видалення пилу, однак робити це теж необхідно правильно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.