Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, немає звуку від ДК в телевізорі LG 32LN575U, потрібно зробити діагностику телевізора.

Закінчення ремонту: 03.08.2019
Замовлення №: 90273
✓ Пристрій, виробник, модель

Доступний Smart телевізор ЛДЖ 32LN575U, зібраний в 2014 році, з 32-дюймовим екраном з системою LED підсвітки. Досконалість кольору, контраст та чіткость високоякісного зображення досягається завдяки системі Triple XD. До інших переваг телевізора можна віднести наявність вбудованого Wi-Fi модуля, повноцінного інтернет оглядача з підтримкою flash, можливість підключення веб-камери та дистанційного пульта Magic Remote.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі розбита матриця, немає звуку від домашнього кінотеатру, мало яскравості - з такою несправністю він поступив в нашу майстерню. В першу чергу потрібно зробити діагностику телевізора та визначити, чи буде рентабельним ремонт, оскільки гарантовано буде потрібна заміна матриці, яка відновленню не підлягає. Замовник попросив, зробити також діагностику всіх функцій телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

Через удар по екрану на ньому з'явилися механічні пошкодження, а саме, біля верхньої рамки дірка, що світиться, правіше якої невелика тонка тріщина та дві білі плями, одна кругла, друга довгаста. Від місця удару вниз з'явилися пунктирні різнокольорові смуги. Уздовж всієї верхньої рамки проглядаються горизонтальні смуги чорного кольору. На матриці залишилася заставка та напис «Немає сигналу», які двояться (видно на світлинах №2 і 3). В даному випадку обов'язково потрібно зробити діагностику телевізора, яка показала, що заміна матриці буде рентабельною, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що потрібно було зробити - замовити та купити нову ідентичну матрицю. Після її отримання ми зняли розбиту і встановили нову, згодом зробили всі необхідні налаштування. Як виявилося, яскравість була занижена в налаштуваннях, звук теж є і він хорошої якості. Це тільки підтверджує той факт, що завжди перед будь-якої складності ремонтом потрібно зробити попередню діагностику телевізора.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту разом з новою матрицею та налаштуваннями склала 3500 грн., діагностика, яку зробили в цю ціну не увійшла.

✓ Причини несправності

Те, що матриця виявилася розбитою, свідчить про те, що з телевізором потрібно правильно поводитися. Мало яскравості при перегляді телепередач також було з вини користувача, який навмисно її занизив в налаштуваннях, що було визначено за час проведеної діагностики.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно проведенного ремонту, замовнику рекомендовано максимально дбайливо ставиться до телевізора і до матриці зокрема. Також потрібно перевірити самостійно наявність звуку на виході домашнього кінотеатру, або принести в сервісний центр на діагностику.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.