Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, не видно зображення в Samsung UE32N5302, діагностика телевізора з розбитим екраном.

Закінчення ремонту: 16.01.2020
Замовлення №: 90867
✓ Пристрій, виробник, модель

Класичний FullHD телевізор Самсунг UE32N5302, зібраний в Угорщині у 2019 році, призначений для перегляду цифрового телебачення стандартів DVB-T2 та DVB-C. Модель з можливістю відтворення мультимедійного вмісту USB накопичувачів завдяки наявності роз'єму USB та інтегрованому медіаплеєру. Цей телевізор із 32-дюймовим екраном та LED підсвіткою, у ньому використовуються 5 Вт стереодинаміки з підтримкою технології об'ємного звучання Dolby Digital Plus. Модель доповнена функцією Smart TV, бездротовим модулем Wi-Fi, має два порти HDMI 1.4.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор з дуже сильно пошкодженим екраном надійшов до нашого сервісного центру з м. Черкаси. Замовнику потрібно, щоб спочатку була виконана діагностика телевізора з розбитим екраном, а оскільки модель 5302 неофіціал, чи варто її ремонтувати рішення буде прийнято після озвучування ціни. Телефоном він повідомив, що під час гри діти потрапили до правого верхнього кута матриці великим пластмасовим кубиком, від якого залишився слід у вигляді дірки, а зображення одразу ж пропало.

✓ Діагностика сервісним центром

Екран телевізора дійсно дуже пошкоджений, на ньому немає ділянки без будь-яких дефектів. У правому верхньому кутку невеликого розміру дірка, від якої в різні боки дуже багато дрібних тонких тріщин (добре видно на світлині №3). Ще кілька довгих тріщин розповзлися через весь екран. Також з'явилося багато вертикальних смуг різного кольору та різної довжини, які в основному зосереджені у верхній частині матриці. Тільки біля верхньої рамки екран частково чорного кольору, вся решта його площа сірого кольору, де чітко видно вертикальні та горизонтальні смуги, що перетинаються (відмінно видно на перших двох світлинах). Проведена діагностика телевізора з розбитим екраном показала, що ремонт із заміни матриці BN68-06708G-00 буде рентабельним та набагато дешевшим за ідентичний новий телевізор. Результати діагностики та ціну ремонту повідомили замовнику, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед знадобилася нова матриця для заміни розбитої. Нам вдалося замовити та купити ідентичний екран, який після отримання був результативно встановлений. Після виконання всіх необхідних налаштувань зображення відмінної якості. Також на останній світлині добре видно, що працює Смарт ТВ, можна скористатися такими програмами, як NETFLIX, YouTube, DivanTV, OLLTV, MEGOGO та іншими. Такий результативний ремонт став можливим завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора з розбитим екраном.

✓ Загальна вартість ремонту

У нас завжди діагностика виконується безкоштовно, замовник заплатив 4000 грн за нову матрицю, її встановлення та налаштування.

✓ Причини несправності

Причина виникнення такої складної несправності та як результат, діагностики та дорогого ремонту очевидна. Це - не акуратна експлуатація, а саме, витівки дітей, які кинули в екран іграшку та легко його розбили, тому що екран сучасного телевізора тонкої конструкції, він вразливий до будь-яких, навіть не значних механічних впливів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб після результативного ремонту екран цього сучасного телевізора знову не розбився, замовнику рекомендовано роз'яснити дітям, як правильно з ним поводитися. Уникати будь-яких контактів із матрицею!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.