Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбито та продавлено матрицю в телевізорі Philips 43PUS6501/12, діагностика телевізорів в Україні.

Закінчення ремонту: 23.12.2019
Замовлення №: 90786
✓ Пристрій, виробник, модель

Світлодіодний 43-дюймовий (109 см) 4K LED Smart TV телевізор Філіпс 43PUS6501, що працює на базі ОС Android TV, зібраний у Польщі у 2016 році. Він наділений 2-х сторонньою фоновою підсвіткою Ambilight та процесором обробки зображення Pixel Precise Ultra HD. У набір роз'ємів та портів входять SCART, HDMI 2.0, USB, LAN (Ethernet), компонентний (Y/Pb/Pr), оптичний (цифровий), аудіовихід та інші. Сумарна потужність динаміків складає 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

З пмт. Ясіня Рахівський район Закарпатська область України надійшов телевізор, упакований у картон, на екрані якого після сильного удару з'явилися різного роду механічні пошкодження, сильно продавлено матрицю, зникло зображення та екран ледь світиться. З цієї причини замовнику потрібна діагностика телевізорів в Україні, оскільки він має підозру, що послуга буде занадто дорогою, тому можливо є сенс у придбанні нового телевізора. Ось тому потрібна діагностика для з'ясування загальної суми ремонту.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах добре видно, що удар був настільки сильним, що вгорі ближче до лівого кута з'явився великий скол, від якого в різні боки дуже багато дрібних тріщин, які в основному зосереджені біля верхньої рамки. Довгі тонкі тріщини практично на всьому екрані. Уздовж правої та лівої бічної рамки численні вертикальні різноколірні лінії. Внизу три вертикальні стовпці, два з яких вужчі, а посередині ширший. Також діагностика телевізорів в Україні показала, що поряд з механічними дефектами сильно продавлена ​​матриця. Такі «симптоми» вказують на те, що без заміни нового екрану не обійтися, а оскільки ми надаємо таку послугу, телевізор прийнятий в роботу після того, як замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Розбиту та продавлену матрицю демонтували після того, як отримали від постачальника новий ідентичний екран. Після успішного його встановлення та всіх необхідних налаштувань зображення на екрані відмінної якості, воно яскраве, чітке та контрастне (видна на останній світлині). Звук працює, від дистанційного пульта телевізор працює добре. Такий ремонт став можливим завдяки трьом факторам - правильно виконаній діагностиці телевізорів в Україні, великому досвіду телемайстрів та добре налагодженим відносинам з постачальниками. Після ремонту з гарантією телевізор добре упакований та відправлений замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Результативний ремонт з заміни нової матриці у телевізорі коштував 7500 грн, за діагностику клієнт не платив.

✓ Причини несправності

Виходячи з багаторічної практики, навіть незначний механічний вплив на тонку та тендітну матрицю може назавжди вивести її з ладу. В цьому випадку, навпаки, удар був настільки потужним, що поряд із вищеописаними дефектами матриця ще й сильно продавлена. Це повністю вивело телевізор з ладу та був потрібний складний, дорогий ремонт, який можливий не в усіх регіонах України.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовника повідомлено про те, що телевізор відправлений повністю в робочому стані, тому при подальшій правильній експлуатації зможе пропрацювати ще тривалий час. Рекомендовано поводитися з новою матрицею дуже обережно та дбайливо, уникати з нею будь-яких контактів. Другий подібний ремонт може виявитися нерентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.